prihlásenie
 

Viete, aký je najlepší darček pre muža?

Viete, aký je najlepší darček pre muža?
Pozrite si inšpirácie darčekov pre mužov
20.11.2020 | www.codokazemama.sk
Hľadáte najlepší darček pre muža? Chcete nájsť niečo, čím ho zaručene potešíte? Pozrite si tieto inšpirácie a tipy.

Najlepší darček pre muža

Chcete sa blisnúť pred vašim partnerom a potešiť ho niečím originálnym? Teraz je ideálny čas na to, aby ste si prešli aké možnosti ponúka trh a aké prekvapenie pre svoju polovičku pripravíte. Internet je zdrojom veľkého množstva inšpirácii a rôzne portály sa pretekajú v tom, akú štýlovú fotku s ponuke darčekov zavesia na web, aby zaujali a aby ste sa dostali do stavu, že bez tejto veci nemôžete predsa žiť a musíte ju mať doma! Keby ste však kupovali bezhlavo jednu vec za druhou asi by to zabolelo hlavne vašu peňaženku. Nechajte si preto poradiť a skúste sa na vybraný darček pozerať hlavne s triezvou hlavou a trochou praktickosti.

Buďte originálna

Trh s hand-made výrobkami je na svojom vrchole. Šikovných a kreatívnych ľudí je na Slovensku ako húb po daždi. Tvorcovia prinášajú svojími výrobkami veľa inšpirácie, ktorú môžete pri hľadaní vhodného darčeka pre muža premeniť na veľké originálne prekvapenie. Na rôznych stránkach nájdete rôznorodé výrobky, ktoré sú nielen funkčné, ale prinášajú so sebou aj humor. Je naozaj krásne vidieť z čoho všetkého je možné zhotoviť krásnu vec. Kôstky z ovocia sa môžu premeniť na dekoráciu, z hrnčiarského kruhu vzíde krásna šálka, a z obyčajnej kravaty sa stane ručne maľovaný skvost hýriaci farbami a vzormi.  Ručne maľované predmety a oblečenie, kožené výrobky, alebo sklenené motýliky sú naozaj originálom, ktorý nemá páru. Tak sa pekne porozhliadnite po stránkach, ktoré združujú šikovných výrobcov a vyberajte pre vášho partnera niečo originálne..

Prekvapenie plné úsmevu

Máte fotku, alebo animáciu , ktorá by mala zdobiť hruď vášho partnera? Neváhajte, a zvečnite toto dielo tak, že ho podarujete na kúsku oblečenia. Verte, že darovať niečo, čo vzišlo z vašich spomienok býva častokrát to najkrajšie. Určite existuje aj u vás doma „hláška“, ktorá z úst partnera baví všetkých v okolí a ktorá sa stala možno aj tradičnou. Napísanú ju môže dostať na obraze, na tričku , alebo vygravírovanú na prívesku na kľúčoch. Zalovte v pamäti a verím, že sa Vám objaví moment, ktorý poslúži ako vhodná predloha originálneho darčeka pre partnera. Vetre, že pri rozbaľovaní takého darčeka bude u Vás doma naozaj veselo.

Darujte zážitok

 Naozaj má váš partner úplne všetko a vy neviete čím ho potešiť? Na otázku čo by ho potešilo dostávate permanentnú odpoveď typu: „ Ja naozaj nič nepotrebujem.“? Odporúčam siahnuť po zážitkovom darčeku! Či zvolíte kuchársky kurz, alebo vstupenku na online konferenciu v oblasti, ktorá ho zaujíma máte zaručene vyhraté. Zážitky sú neopakovateľné a človek na nich veľmi dlho spomína. Ak je váš partner hladný po adrenalíne, tak pokojne darovaný zážitok povýšte na prekonanie samého seba a darujte mu nielen zážitok , ale aj výzvu. V takomto prípade odporúčame skok s padákom, alebo výstup na vrchol hory s celou výpravou, či dokonca vyskúšanie si pretekárskeho okruhu v rýchlom aute.   

 

Stavte na klasiku

Pokiaľ nie ste typ experimentátora, tak stavte na starú dobrú klasiku. Vášho partnera poteší možno obľúbená kozmetika, parfém, alebo nový kúsok oblečenia, po ktorom túžil. Ku klasickým darčekom, ktoré môžu milo prekvapiť patria hodinky či náramky. Ak sa partnerovi váš vkus páči risknite to a vyberte mu niečo z tejto kategórie. Úplnou najklasickejšou klasikou sú aj tak ponožky a papuče J dnes je naozaj veľa značiek, ktoré vo svojej ponuke majú originálne kúsky aj z tohto súdka.

Je teda len na Vás pre aký typ darčeka sa rozhodnete. Nezabúdajte, že základom je, aby bol darovaný s láskou a od srdca.

Najnovšie správy

Preeklampsia a čo robiť pri vysokom krvnom tlaku v tehotenstve?
vysoký krvný tlak v tehotenstve
27.11.2021
Vysoký tlak je stav, ktorý môže ohroziť aj budúce mamičky i bábätko. S vysokým krvným tlakom súvisí preeklampsia - ochorenie, ktoré postihuje ženy v tehotenstve. Našťastie je jednoduché vysoký tlak odhaliť a pri pravidelnom sledovaní zasiahnuť.
Mobbing a bossing
Šikana na pracovisku je reálna. Ako si s ňou poradiť?
13.11.2021 | www.brigada.sk
Šikana nie je problém iba základných alebo stredných škôl. Vyskytuje sa aj vo svete dospelých a vie pekne potrápiť. Spôsobuje dlhodobé a niekedy i doživotné problémy s psychickým a fyzickým zdravim. Šikana by sa nikdy nemala ignorovať!
Ako znížiť hladinu kyseliny močovej v krvi?
Znížte hladinu kyseliny močovej v krvi a vyhnite sa dne.
4.11.2021
Kyselina močová vzniká pri látkovej premene purínov, teda látky, ktorá je obsiahnutá v určitých potravinách. Pri zvýšenej konzumácií týchto produktov, nefunguje tak, ako by mala, čo má za následok jej zvýšenie hladiny v krvi. To môže spôsobiť zdravotné problémy vrátane choroby dna.
Vianoce volajú brigádnikov !
Hľadáš brigádu počas sviatkov? Vieme, kde ju nájdeš
3.11.2021 | www.brigada.sk/
Vianoce a sviatky sú skvelou príležitosťou na zarobenie pár eur navyše. Pokiaľ si sa našiel v situácií, kedy ti nebude vychádzať mesačný rozpočet spolu s nákupom darčekov, sme tu pre teba.
Ovládaš finančnú gramotnosť?
Rady pre začiatočníkov
12.10.2021 | www.brigada.sk
Finančná gramotnosť je schopnosť rozumne manipulovať so svojimi financiami. Ide o jednu z najzákladnejších znalostí do života, pretože sprostredkúva informácie o tom, ako manipulovať so svojou výplatou, ako šetriť a ako sa vyhnúť problémom s dlhmi.

 

Bratislava
Prevažne oblačno
16 °C
Košice
Mierny dážď
17 °C
Žilina
Polooblačno
19 °C
Trnava
Jasno
16 °C
Nitra
Zamračené
23 °C
B. Bystrica
Mierny dážď
13 °C
Trenčín
Jasno
15 °C
Prešov
Jasno
30 °C
 

Viac

Menej

 

USD dollar 1,13
JPY yen 128,82
CZK koruna 25,66
GBP libra 0,85
HUF forint 368,56
PLN zloty 4,71

BGN lev 1,96
DKK koruna 7,44
EEK kroon 15,65
LTL litas 3,45
LVL lats 0,70
RON new leu 4,95
SEK koruna 10,26
CHF franc 1,04
NOK koruna 10,16
HRK kuna 7,52
RUB rubla 84,97
TRY lira 13,76
AUD dollar 1,58
BRL real 6,33
CAD dollar 1,44
CNY renminbi 7,21
HKD dollar 8,80
IDR rupiah 16248,70
INR rupee 84,54
KRW won 1348,90
MXN peso 24,50
MYR ringgit 4,79
NZD dollar 1,65
PHP peso 57,00
SGD dollar 1,55
THB baht 38,01
ZAR rand 18,24
ILS 3,59
ISK 147,40

Viac

Menej

 

- Viete, aký je rozdiel medzi onaniou a športkou?
- Žiadny. Stačí 6 dobrých ťahov a máte v rukách milióny.


Viac

 

 

Globalshop.sk
Profesionálne riešenia pre Váš internetový obchod, B2B, B2C, e-commerce, e-shop, eshop
Globalweb.sk
Redakčný systém, CMS, content management systém.
GlobalOffice
Office housing, prenájom priestorov, registračné sídlo, virtuálne sídlo, poskytnutie virtuálnej adresy, sídlo spoločnosti
eQuark.sk
eQuark.sk - portál pre popularizáciu vedy, veda, technika, odborná literatúra, blogy, osobnosti vedy, fórum
eLearning.sk
komplexné poradenstvo v oblasti e-learningu
Global Services Slovakia
Informačné systémy, Web prezentácie, Sieťové technológie, IT Servis, Bezpečnosť IT, Školenia, Hardware, Software
Brigada.sk
portál pacovných príležitostí pre študentov a mladých ľudí

Viac