prihlásenie
 

Nájdite si brigádu ešte dnes!

Nájdite si brigádu ešte dnes!
Ako odoslať zamestnávateľovi žiadosť o brigádu
25.1.2023 | www.brigada.sk
Najrýchlejším a najpohodlnejším spôsobom, ako si nájsť brigádu je hľadať cez inzertný portál. Poradíme vám, čo všetko si prichystať a ako odoslať žiadosť o brigádu zamestnávateľovi.

Prezrite si dostupné brigády

Inzertné portály ponúkajú mnoho pracovných ponúk. Na Brigada.sk nájdete celú databázu aktuálnych inzerátov. Môžete si zvoliť brigády na Slovensku alebo brigády v zahraničí. Ak viete aký typ a kde brigádu chdete, môžee 

 

Vytvorte si životopis

Pomocou inzertného portálu Brigada.sk si môžete vytvoriť životopis online - jednoducho a zadarmo. Stačí si vybrať dizajn svojho životopisu a vyplniť potrebné polia. Životopis budete mať raz-dva hotový. 

 

Kontaktujte zamestnávateľa

Ak máte prichystaný životopis a vybrali ste si brigádu, je na čase kontaktovať zamestnávateľa, ktorý inzerát pridal. Každý zamestnávateľ má v príslušnom inzeráte uverejnené svoje telefónne číslo, e-mailovú adresu alebo oboje. 

Aby ste kontakt na zamestnávateľa našli, je potrebné byť prihlásený na Brigada.sk. Následne si iba otvorte inzerát a dole pod textom nájdete jeho kontakt. Ako budete zamestnávateľa kontaktovať je len na vás.

 

Volajte alebo píšte

Zavolať zamestnávateľovi je najrýchlejší spôsob, ako sa s ním dať do kontaktu. Ak máte doplňujúce otázky ohľadom brigády, chcete si byť istý, že je inzerát akruálny, pokojne volajte.

Pri posielaní správy cez inzertný portál alebo cez osobnú e-mailovú adresu je veľmi dôležité premyslieť si čo do správy napíšete. Môžete toto prázdne pole využiť na krátky motivačný list, teda napíšete prečo vás táto pracovná pozícia zaujala a prečo ste vhodným kadidátom práve vy. Nezabudnite pripojiť potrebné prílohy, ako je životopis či motivačný list. 

 

Revízia 

Predtým, ako všetko odošlete buďte si istý, že ste zadali správnu e-mailovú adresu zamestnávateľa. Ak si to neskontrolujete mail môže prísť komukoľvek. Rovnako tak prekontrolujte aj správu, hľadajte či ste niečo nevynechali alebo neurobili gramatické chyby. Pozrite, či ste pridali všetky potrebné dokumenty a ak je všetko v poriadku, správu odošlite. 

 

Nebojte sa ozvať sa viacerým zamestnávateľom a reagovať na niekoľko ponúk zároveň. Je tak vyššia šanca, žesi nájdete brigádu a nemusíte strácať čas čakaním, kým sa vám ozve iba jeden zamestnávateľ. Majte pripravený životopis, zamestnávateľovi zavolajte alebo napíšte mail, prejavte záujem a nezabudnite odoslať všetky potrebné dokumenty, ktoré zamestnávateľ vyžaduje. Držíme palce!

 

Najnovšie správy

Ako môže hlasná hudba poškodiť sluch?
Hlasná hudba a vaše uši: Ako chrániť svoj sluch pred neviditeľným nepriateľom
12.12.2023 | gafaauto.cz
Povedomie o dopade hluku a hlasnej hudby na naše zdravie je mimoriadne dôležité. V dnešnej dobe sme neustále obklopení rôznymi zdrojmi zvuku, ktoré môžu mať významný vplyv na kvalitu nášho sluchu. V nasledujúcich odsekoch sa dozviete, ako sluch funguje, aké sú riziká spojené s hlasnou hudbou a hlukom a ako môžete chrániť svoj sluch, aby ste si užívali zvuky života bez obáv o poškodenie tohto krehkého zmyslu.
Znáte základné princípy zdravého stravovania?
Čo si ale predstaviť pod pojmom zdravá strava alebo zdravé stravovanie? A prečo je vôbec dôležité?
12.10.2023 | domacadialyza.sk
Zdravá strava by nemala byť témou len športovcov alebo chorých ľudí. Mať vyvážené jedlo by malo byť prioritou každého z nás, aby sme sa dobre cítili, boli plní energie a lepšie rozumeli nášmu telu.
Viete, prečo sa oplatí pravidelne čistiť svoje auto?
Ako a prečo na čistenie auta
24.7.2023 | gafaauto.cz
Vlastniť automobil prináša mnoho výhod, ale zároveň vyžaduje určitú starostlivosť a údržbu. Jedným z najdôležitejších aspektov starostlivosti o svoje vozidlo je pravidelné čistenie a umývanie. Mnohí ľudia si však neuvedomujú, aké výhody prináša tento jednoduchý, no dôležitý úkon.
Základné zásady bezpečného posilňovania
Uvažujete nad silovým tréningom? V tomto článku si povieme o základných zásadách bezpečného posilňovania. Jednu z nich spomenieme hneď v úvode.
9.7.2023 | protein.sk
Hneď na začiatku je potrebné si uvedomiť, že posilňovanie chce dobrý plán a disciplínu. Vaše ciele v oblasti fitness totiž nedosiahnete jednorazovým zdvíhaním činiek, ani kľukovaním do úmoru. Dobrý plán vás dokáže motivovať. Viete si sledovať svoje kroky a dosiahnuté úspechy. Je to tiež skvelá pomôcka, ako správne striedať dni fitness s dňami odpočinku.
Viete, ako udržať v detskej izbe poriadok?
Detská izba je zvyčajne tá miestnosť, na ktorej rýchlo zatvárate dvere, keď u vás zazvoní nečakaná návšteva. Nikto predsa nemusí vidieť ten neporiadok. Prečo sa v detskej izbe tak ťažko poriadok udržiava? Čo môžete urobiť?
26.4.2023
Mnoho rodičov trápi otázka, kedy je vhodný čas na to, aby do upratovania zapojili svoje deti. Neexistuje univerzálna odpoveď. Každé dieťa je iné, každé inak vníma veci okolo seba. Niektoré deti sa jednoducho cítia lepšie v chaotickej spálni. Iné takto prejavujú svoju nezávislosť. Existuje však zopár šikovných trikov, ktoré vám pomôžu premeniť miestnosť na izbu, nie na skladisko.

 

Bratislava
Prevažne oblačno
16 °C
Košice
Mierny dážď
17 °C
Žilina
Polooblačno
19 °C
Trnava
Jasno
16 °C
Nitra
Zamračené
23 °C
B. Bystrica
Mierny dážď
13 °C
Trenčín
Jasno
15 °C
Prešov
Jasno
30 °C
 

Viac

Menej

 

USD dollar 0,99
JPY yen 142,66
CZK koruna 24,64
GBP libra 0,87
HUF forint 405,10
PLN zloty 4,75

BGN lev 1,96
DKK koruna 7,44
EEK kroon 15,65
LTL litas 3,45
LVL lats 0,70
RON new leu 4,94
SEK koruna 10,92
CHF franc 0,95
NOK koruna 10,29
HRK kuna 7,52
RUB rubla 117,20
TRY lira 18,15
AUD dollar 1,49
BRL real 5,09
CAD dollar 1,33
CNY renminbi 6,98
HKD dollar 7,78
IDR rupiah 14866,30
INR rupee 79,16
KRW won 1381,38
MXN peso 19,78
MYR ringgit 4,51
NZD dollar 1,68
PHP peso 57,29
SGD dollar 1,40
THB baht 36,79
ZAR rand 17,49
ILS 3,43
ISK 140,30

Viac

Menej

 

- Tak čo? Bola si mi tu verná? - pýta sa manžel po návrate z dlhej pracovnej cesty.
- Ale to vieš, že bola. - odvetí manželka – Dva razy!


Viac

 

 

Globalshop.sk
Profesionálne riešenia pre Váš internetový obchod, B2B, B2C, e-commerce, e-shop, eshop
Globalweb.sk
Redakčný systém, CMS, content management systém.
GlobalOffice
Office housing, prenájom priestorov, registračné sídlo, virtuálne sídlo, poskytnutie virtuálnej adresy, sídlo spoločnosti
eQuark.sk
eQuark.sk - portál pre popularizáciu vedy, veda, technika, odborná literatúra, blogy, osobnosti vedy, fórum
eLearning.sk
komplexné poradenstvo v oblasti e-learningu
Global Services Slovakia
Informačné systémy, Web prezentácie, Sieťové technológie, IT Servis, Bezpečnosť IT, Školenia, Hardware, Software
Brigada.sk
portál pacovných príležitostí pre študentov a mladých ľudí

Viac