prihlásenie
 

Horoskopy na aktuálny týždeň

Baran (21.3. - 20.4.)
Pre nečakanú udalosť v rodine musíte zmeniť všetky svoje plány. Nič si z toho nerobte, budete mať možnosť uskutočniť ich neskôr. V istej pracovnej záležitosti sa na vás všetci spoliehajú a ak ste v zamestnaní dosiaľ hrali druhé husle, tento týždeň prinesie zmenu, ktorá bude znamenať začiatok priaznivejšieho obdobia. Neviete čo s načatým víkendom? Spoľahnite sa na svojho partnera, na jeho zmysel pre romantiku a originálne nápady.

Býk (21.4. - 21.5.)
Tento týždeň si nebudete rozumieť so svojím okolím, a to nielen s kolegami a nadriadenými, ale aj s partnerom. Budete mať pocit, že hovoríte každý inou rečou. Preto rodinné záležitosti nechajte ostatným príslušníkom rodiny, sami sa do nich nemiešajte. Potrebujete sa uvoľniť, a to sa vám podarí len v prírode na prechádzke. Príliš veľa pitia či cigariet vám neprospeje.

Blíženci (22.5. - 21.6.)
Zdravotne na tom nie ste práve najlepšie. Vaša prípadná nervozita a podráždenosť by mohli byť predzvesťou nejakej choroby, v lepšom prípade reakciou preťaženého organizmu na neúmerné zvýšené pracovné nároky a zodpovednosť. Zabudnite na všetky problémy, najmä pracovné, a venujte sa najbližším a priateľom.

Rak (22.6. - 22.7.)
Hviezdy vám prajú. Akoby chceli odmeniť vašu usilovnosť a pracovitosť. Môžete nadvuazať užitočné kontakty do budúcna, zoznámite sa s vplyvnou osobou, ktorá vám bude priateľsky naklonená. Je možné, že práve jej prostredníctvom vám ponúknu nové miesto.

Lev (23.7. - 23.8.)
Tento týždeň by ste mali podpísať všetky dôležité zmluvy a dokumenty. Jednania na úradoch dopadnú nad očakávania dobre, vybavíte aj veci, ktoré veľmi dlho stáli. Zato váš súkromný život zasiahne uragán, ktorý môžete zastaviť jedine vy. A to tak, že vysvetlíte svojmu partnerovi okolnosti, ktoré vás zviedli do kopy s jednou osobou opačného pohlavia.

Panna (24.8. - 23.9.)
Momentálne ste zaujatí svojou kariérou. To je dobre. Vaša intuícia vám vždy radí dobre. Je tu reálna šanca preraziť, získať slávu aj peniaze. Je tu len jedno riziko, aby ste nezabudli na tých, ktorí vám v horších časoch pomáhali. Partner vám drží palce, preto ho nezabudnite obdarovať, čo len svojou pozornosťou.

Váhy (24.9. - 23.10.)
Vynikajúci týždeň sa črtá pre všetkých, ktorí pracujú v tvorivých a umeleckých profesiách. Utiahnite sa do samoty, nájdite si inšpiratívne prostredie a využitre náklonnosť múz na vytvorenie nejakého zaujímavého diela.

Škorpión (24.10. - 22.11.)
Vyhýbajte sa stresovým situáciám a prežijete celkovo príjemný týždeň. Nakupujte veci do domácnosti i pre firmu a pokojne, ale uvážene investujte. Dobrú náladu vám dodá úspech u opačného pohlavia. Slobodní sa môžu pustiť do milostného dobrodružstva. Budú úspešní.

Strelec (23.11. - 21.12.)
Počas týchto dní budete mať už od rána vynikajúcu náladu, budete prekypovať zdravím a všestranne vynikať v práci. Porozumiete si s priateľmi, so spolupracovníkmi aj s partnerom, ba dokonca aj s deťmi. Spoločnosti sa radšej v týchto dňoch vyhýbajte, povrchná konverzácia by vás rozhodne neuspokojila.

Kozorežec (22.12. - 20.1.)
V tomto týždni sa mnohé rozhodne. Bolo by dobré, keby ste boli na to pripravení a nevyšli z tejto situácie na prázdno. Nezľaknite sa vopred, vaša pozícia v zamestnaní nie je vôbec zlá. Skôr naopak. Máte jedinečnú možnosť zažiariť. Náhoda praje pripraveným, tak sa pripravte. Ku koncu týždňa by ste mohli oslavovať.

Vodnár (21.1. - 19.2.)
Vaša rozdvojená osobnosť spôsobuje neprekonateľný vnútorný nepokoj, ktorý vás neustále ženie kamsi vpred a prebúdza vo vás neodoľateľnú túžbu po zmene. Nie všetky romantické nápady si zaslúžia realizáciu, ale vy žnete úspech za úspechom, všetci sú vami nadšení. V súkromnom živote by sa vám tiež malo dariť, ak budete krotiť svoje záletnícke chúťky.

Ryby (20.2. - 20.3.)
Vychutnávajte si letné leňošenie. Ak ste doma, nedvíhajte telefón a nikomu neotvárajte. Strážte si svoje súkromie a nedajte sa vtiahnuť do nijakej práce. Ak túžite po spoločnosti, skúste zavolať niekomu, koho ste už dlho nevideli a sľúbili ste mu, že sa stretnete.

www.brigada.sk - brigády, brigáda, práca, zamestnaniewww.najdes.sk - katalóg, portál, vyhľadávačwww.equark.sk - veda, výskum, technikawww.uvery.sk - úvery, pôžičky, hypotékywww.elearn.sk - elearning, LMS, vzdelávanie, kurzywww.globaloffice.sk - registračné sídlo, virtuálna adresa a kanceláriawww.globalhosting.sk - domény, doména, webhosting, hostingwww.globalweb.sk - CMS, WCMS, redakčný systém, publikačný systémwww.globalshop.sk - internetový obchod, eshop, e-commerceGlobal Services Slovakia s.r.o. - www.gsgroup.sk, informačné systémy, portálové riešenia, intranety, web dizajn

 

Bratislava
Prevažne oblačno
16 °C
Košice
Mierny dážď
17 °C
Žilina
Polooblačno
19 °C
Trnava
Jasno
16 °C
Nitra
Zamračené
23 °C
B. Bystrica
Mierny dážď
13 °C
Trenčín
Jasno
15 °C
Prešov
Jasno
30 °C
 

Viac

Menej

 

USD dollar 1,02
JPY yen 136,22
CZK koruna 24,58
GBP libra 0,84
HUF forint 393,78
PLN zloty 4,71

BGN lev 1,96
DKK koruna 7,44
EEK kroon 15,65
LTL litas 3,45
LVL lats 0,70
RON new leu 4,93
SEK koruna 10,36
CHF franc 0,98
NOK koruna 9,98
HRK kuna 7,51
RUB rubla 117,20
TRY lira 18,39
AUD dollar 1,47
BRL real 5,33
CAD dollar 1,32
CNY renminbi 6,91
HKD dollar 8,03
IDR rupiah 15236,20
INR rupee 81,05
KRW won 1324,53
MXN peso 20,84
MYR ringgit 4,56
NZD dollar 1,62
PHP peso 56,52
SGD dollar 1,41
THB baht 36,37
ZAR rand 17,03
ILS 3,40
ISK 138,90

Viac

Menej

 

- Haló? Prepáčte, je to číslo deväť, tri, štyri, tri, sedem, sedem, osem, päť, štyri?
- Nie, áno, nie, áno, áno, nie, nie, áno, nie.


Viac

 

 

Globalshop.sk
Profesionálne riešenia pre Váš internetový obchod, B2B, B2C, e-commerce, e-shop, eshop
Globalweb.sk
Redakčný systém, CMS, content management systém.
GlobalOffice
Office housing, prenájom priestorov, registračné sídlo, virtuálne sídlo, poskytnutie virtuálnej adresy, sídlo spoločnosti
eQuark.sk
eQuark.sk - portál pre popularizáciu vedy, veda, technika, odborná literatúra, blogy, osobnosti vedy, fórum
eLearning.sk
komplexné poradenstvo v oblasti e-learningu
Global Services Slovakia
Informačné systémy, Web prezentácie, Sieťové technológie, IT Servis, Bezpečnosť IT, Školenia, Hardware, Software
Brigada.sk
portál pacovných príležitostí pre študentov a mladých ľudí

Viac