prihlásenieregistrácia
 

Horoskopy na aktuálny týždeň

Baran (21.3. - 20.4.)
Nedajte sa priveľmi deprimovať vecami, ktoré máte tento týždeň pred sebou. Ak budete mať dostatok vôle a podarí sa vám skrotiť netrpezlivosť, budete úspešní. Dajte na nápady vášho partnera, ktorý má nesmiernu obrazotvornosť. Verte, že potom váš vzťah vôbec nebude nudný.

Býk (21.4. - 21.5.)
Neverte všetkému, čo kto povie. Radšej si všetko overte, vyhnete sa zbytočným nedorozumeniam a trapasom. Niekto z vašich príbuzných bude asi potrebovať pomoc. Ak sa vám jeho problém bude zdať malicherný a nezávažný, povedzte to dotyčnému šetrne. To, čo je pre vás maličkosť, môže byť preňho katastrofa.

Blíženci (22.5. - 21.6.)
Ste plní optimizmu, sršíte elánom a nebojíte sa robiť si odvážne plány do budúcnosti. Pokiaľ si budete veriť, potom nemusíte zostať len pri snoch všetko okamžite uskutočnite. V týchto dňoch vám hviezdy umožňujú riskovať. V žiadnom prípade nedajte na rady známych, nemyslia to dobre.

Rak (22.6. - 22.7.)
Nehľadajte problémy tam, kde nie sú. Ak chcete byť nespokojní, samozrejme sa vám to podarí, a pokiaľ chcete na niekom niečo nájsť, určite to nájdete. Je úplne zbytočné kaziť náladu sebe a ostatným. Skúste namiesto premýšľania, čo kto urobil zle, pobaviť sa radšej s dobrými priateľmi a prísť na lepšie myšlienky.

Lev (23.7. - 23.8.)
Kto je trpezlivý, ten sa dočká.. A to je práve váš prípad! Láska ako hrom klope na vaše dvere, bolo by dobré, jej otvoriť. Nehrajte sa na osamelého vlka, pretože ste človek, ktorý má veľa toho čo ponúknuť. Týždeň praje milostnému životu a Venuša čaká, aby vám mohla nadeliť svoje potešenia.

Panna (24.8. - 23.9.)
Máte pred sebou týždeň, v ktorom sa dočkáte veľmi priaznivých ohlasov na svoju prácu. Všetky tvrdo odpracované nadčasy sa vám teraz vrátia vo forme pochvaly, aj odmeny. Dajte si predsavzatie, že na chvíľu vypnete a vychutnáte si úspech. Aspoň cez víkend si urobte pekné dni so svojimi najbližšími.

Váhy (24.9. - 23.10.)
Nie ste práve vo svojej koži, čo nie je vinou len povíkendovej opice. Cítite jarnú únavu a okolie, ktoré je zvyknuté na vaše dynamické správanie, je trochu prekvapené vaším malátnym vzhľadom. Nemali by ste na seba brať viac, ako je nutné, pri vašom stave by sa mohlo ľahko stať, že by ste museli všetko prerábať.

Škorpión (24.10. - 22.11.)
Neukazujte svoju prevahu na verejných miestach. Teraz naozaj nie je čas, aby ste si robili nepriateľov. Mohli by ste na to doplatiť. Zmätok, ktorý sa okolo vašej osoby strhne, bude zapríčinený nedorozumením, ktoré vyvolala osoba, ktorá vás nemá veľmi v láske. S tvárou hráča pokru to určite zvládnete!

Strelec (23.11. - 21.12.)
Zlá nálada z minulého týždňa sa najskôr pretiahne aj do tohto týždňa. Počas dňa však budete takí zamestnaní, že na svoju rozladenosť nebudete mať čas. Vhodným receptom by mohol byť hrnček silného čaju, obľúbený časopis a nohy na stole. Po takej relaxácii zmätok načisto vypustíte z hlavy.

Kozorežec (22.12. - 20.1.)
Hviezdy vám už nie sú tak priaznivo naklonené ako v minulých dňoch. Napriek tomu by tento týždeň nemal byť pre vás zlý. Jeden z vašich priateľov vás pravdepodobne bude chcieť nahovoriť, ale djte si pozor, či váš nechce do niečoho namočiť.

Vodnár (21.1. - 19.2.)
Urobili ste výborný obchod a všetci vaši blízki sú nadšení. Urobte im radosť a usporiadajte oslavu. Nedajte na zlomyseľné reči, ktoré by ohrozili vaše šťastie a neposkytnite nikomu šancu, aby akokoľvek rušivo pôsobil na vaše súkromie. Pozor na príbuzných a faľošných priateľov.

Ryby (20.2. - 20.3.)
Vaša intuícia vám napovedá, že je čas nový začiatok. Vstúpte do seba, a povedzte si, že nebudete opakovať staré chyby! Ak chcete investovať väčšiu čiastku peňazí, buďte prezieraví, aby ste sa opäť nestali obeťou podvodu. Vaši blízki na vás myslia, skúste im to oplatiť malou pozornosťou.

www.brigada.sk - brigády, brigáda, práca, zamestnaniewww.najdes.sk - katalóg, portál, vyhľadávačwww.equark.sk - veda, výskum, technikawww.uvery.sk - úvery, pôžičky, hypotékywww.elearn.sk - elearning, LMS, vzdelávanie, kurzywww.globaloffice.sk - registračné sídlo, virtuálna adresa a kanceláriawww.globalhosting.sk - domény, doména, webhosting, hostingwww.globalweb.sk - CMS, WCMS, redakčný systém, publikačný systémwww.globalshop.sk - internetový obchod, eshop, e-commerceGlobal Services Slovakia s.r.o. - www.gsgroup.sk, informačné systémy, portálové riešenia, intranety, web dizajn

 

Bratislava
Prevažne oblačno
16 °C
Košice
Mierny dážď
17 °C
Žilina
Polooblačno
19 °C
Trnava
Jasno
16 °C
Nitra
Zamračené
23 °C
B. Bystrica
Mierny dážď
13 °C
Trenčín
Jasno
15 °C
Prešov
Jasno
30 °C
 

Viac

Menej

 

USD dollar 1,23
JPY yen 132,41
CZK koruna 25,34
GBP libra 0,88
HUF forint 310,52
PLN zloty 4,17

BGN lev 1,96
DKK koruna 7,45
EEK kroon 15,65
LTL litas 3,45
LVL lats 0,70
RON new leu 4,66
SEK koruna 10,37
CHF franc 1,20
NOK koruna 9,61
HRK kuna 7,41
RUB rubla 75,74
TRY lira 4,98
AUD dollar 1,60
BRL real 4,19
CAD dollar 1,56
CNY renminbi 7,74
HKD dollar 9,66
IDR rupiah 17142,70
INR rupee 81,39
KRW won 1316,26
MXN peso 22,74
MYR ringgit 4,79
NZD dollar 1,70
PHP peso 64,18
SGD dollar 1,62
THB baht 38,55
ZAR rand 14,80
ILS 4,34
ISK 123,30

Viac

Menej

 

: 1:00

Viac

 

- Aký je rozdiel medzi Bibliou a trenírkami?
- Čo nestojí v Biblii, stojí v trenírkach.


Viac

 

 

Bazar.sk
Tu kúpim a predám všetko za dobré ceny
Jazykové kurzy
Class
Striebro Vanessa
Striebro Vanessa
Reštaurácia Bratislava
Ponteo
Najlepší antivírus
NOD32 Eset
Recenzie hotelov
Hodnotenie kvality sluzieb hotelov a penzionov s fotogaleriou.
Last minute dovolenka
Online ponuka last minute zajazdov do celého sveta.
Registrace domén
Užívejte si vlastní domény první úrovně od Websupportu!
Globalshop.sk
Profesionálne riešenia pre Váš internetový obchod, B2B, B2C, e-commerce, e-shop, eshop
Globalweb.sk
Redakčný systém, CMS, content management systém.
GlobalOffice
Office housing, prenájom priestorov, registračné sídlo, virtuálne sídlo, poskytnutie virtuálnej adresy, sídlo spoločnosti
eQuark.sk
eQuark.sk - portál pre popularizáciu vedy, veda, technika, odborná literatúra, blogy, osobnosti vedy, fórum
eLearning.sk
komplexné poradenstvo v oblasti e-learningu
Globalhosting.sk
Globalhosting.sk - profesionalny webhosting, domeny
Global Services Slovakia
Informačné systémy, Web prezentácie, Sieťové technológie, IT Servis, Bezpečnosť IT, Školenia, Hardware, Software
Brigada.sk
portál pacovných príležitostí pre študentov a mladých ľudí

Viac