prihlásenie
 

Horoskopy na aktuálny týždeň

Baran (21.3. - 20.4.)
Tento týždeň sa pkúste vyvarovať úsudkom a rozhodnutiam. Váš sklon k prenáhlenosti by sa mohol vypomstiť. Nepríjemne dotknúť sa vás môže aj poriadny trapas, ktorý si však zaviníte sami. Ak vás opustil alebo sklamal partner, ktorému ste verili, príliš sa netrápte. Veľmi skoro zistí svoju chybu a bude sa snažiť ju napraviť.

Býk (21.4. - 21.5.)
Tento týždeň budú stredobodom diania najmä ženy. Vy budete zodpovedné za všetko dobré, či zlé a každý sa na vás bude obracať so žiadosťou o pomoc. Nebuďte nespravodlivé a pomôžte, ak sa to bude dať. Využite svoje vodcovské nadanie a snažte sa každého usmerniť tam, kde ho čaká úspech a šťastie. Muži by mali viac premýšľať o tom, s kým sa stretávajú a s kým udržujú styky - či už pracovné, alebo súkromné. Najmä ak máte nejaký ten tajný vzťah - dajte si záležať na jeho úplnom utajení, pretože môžete byť nepríjemne zaskočení.

Blíženci (22.5. - 21.6.)
Blíženci sa nevedia len tak prispôsobiť rôznym novým udalostiam a ťažko ponesú pochybnosti a kritiku, ktorá sa na nich zosype z každej strany. Napriek ich ťažkostiam sa ale nakoniec dočkajú pokojných chvíľ a aj úspechu v láske. Skutočne, po dlhšej dobe by ste sa mali zamyslieť a znovu prehodnotiť svoje city a sny v tejto oblasti. Využite nové šance a hľadajte si pre seba kúsok šťastia.

Rak (22.6. - 22.7.)
Všetci si už zvykli na to, že na vás naložia náklad ako na slona a vy bez rečí, ešte s úsmevom odrobíte všetko za nich. No slova vďaky sa od nich nedočkáte. Ale ruku na srdce, nie je to aj vaša vina, že vašu pracovitosť všetci považujú za samozrejmosť.

Lev (23.7. - 23.8.)
Levy sú na výslní a aj keď niekedy nevedia, čo skôr, nakoniec sa správne rozhodnú. Mali by ste si všetko dobre premyslieť a vyhýbať sa ľuďom, ktorí vás cielene využívajú. Sú takí, nemyslite si, že ste všeobecne obľúbení. Tento týždeň by ste sa mali zmeniť a stať sa viac vypočítavými. Žiadajte pre sebe aj nejakú tú odmenu, keď niekomu pomáhate, inak sa vám stále bude zdať, že sa vám krivdí. Nie je pravda, že ste odkázaní na mienku iných, vy sami predsa žijete svoj život a sami viete, aké ťažkosti skutočne máte a čo vás trápi.

Panna (24.8. - 23.9.)
S istými výdavkami ste mohli rátať, preto budete musieť akceptovať menšiu finančnú krízu. Ak pôjdete do väčšej spoločnosti, zapôsobíte svojimi vedomosťami a ich podaním. Máte všetky predpoklady, aby ste pre svoje plány získali nielen veľmi vplyvné osoby, ale aj svojich odporcov.

Váhy (24.9. - 23.10.)
Váham sa Slnko postará o "zábavný" týždeň. Aj keď radi riskujú, hľadajú stále niečo nové a snažia sa "nezaspať dobu", tentoraz sa nebudú vedieť krotiť. Ich výboje budú korunované úspechmi a dosiahnu naozaj všetko, po čom zatúžia. Nikto im neodolá a nikto neubráni, ale oni aj tak nebudú spokojní. Stále im bude niečo chýbať a budú o sebe a svojich úspechoch pochybovať.

Škorpión (24.10. - 22.11.)
Dievčatá, ktoré stále hľadajú svojho vysnívaného princa z rozprávky, by sa mali zobudiť a radšej si nájsť nejaké „zviera“, s ktorým budú mať život oveľa ľahší. Takisto aj muži, ktorí túžia pobozkať spiacu Šípkovú Ruženku, by sa mali poobzerať radšej po skromnej a pracovitej Popoluške, inak bude ich život veľmi náročný.

Strelec (23.11. - 21.12.)
Neodďaľujte plnenie svojich sľubov na neurčto. Máte vhodnú príležitosť napraviť si reputáciu, najmä pokiaľ ide o osoby opačného pohlavia a starších spolupracovníkov. Nepremárnili by ste čas ani peniaze, keby ste pozvali na obed či na večeru niekoho, na kom vám veľmi záleží.

Kozorežec (22.12. - 20.1.)
Možno ste trochu nepokojní a nerozhodní, preto sa radšej nepúšťajte do náročných činností. Dobre si budete rozumieť s ľuďmi narodenými v znamení Panny alebo Býka. Ak sa niekto taký vo vašej blízkosti nachádza, neváhajte ho pozvať na pohárik.

Vodnár (21.1. - 19.2.)
Tento týždeň by ste sa nemali príliš zaoberať myšlienkami čo je správne a čo nie je. Zabezpečte sami seba a vyhýbajte sa prílišnej obhajobe svojich známych, ak na nich niekto zaútočí. Myslite viac na seba, alebo lepšie - v prvom rade myslite na seba. Tak sa vyhnete zbytočným bojom a ochránite svoje postavenie. Budete aj prostredníkom pri riešení jedného problému, spojeného s finančnými operáciami. Hoci si nebudete celkom istí svojou objektívnosťou, nájdete spôsob, ako uspokojiť nielen nároky iných, no i vaše vlastné.

Ryby (20.2. - 20.3.)
Nepripustite, aby vám tieto letné dni pokazili nejakí protivní ľudia. Uchovajte si veselú myseľ a skúste všetky negatíva neutralizovať príjemným úsmevom. Usmevajte sa doma, v práci alebo hoci aj pod stanom pri krupobití.

www.brigada.sk - brigády, brigáda, práca, zamestnaniewww.najdes.sk - katalóg, portál, vyhľadávačwww.equark.sk - veda, výskum, technikawww.uvery.sk - úvery, pôžičky, hypotékywww.elearn.sk - elearning, LMS, vzdelávanie, kurzywww.globaloffice.sk - registračné sídlo, virtuálna adresa a kanceláriawww.globalhosting.sk - domény, doména, webhosting, hostingwww.globalweb.sk - CMS, WCMS, redakčný systém, publikačný systémwww.globalshop.sk - internetový obchod, eshop, e-commerceGlobal Services Slovakia s.r.o. - www.gsgroup.sk, informačné systémy, portálové riešenia, intranety, web dizajn

 

Bratislava
Prevažne oblačno
16 °C
Košice
Mierny dážď
17 °C
Žilina
Polooblačno
19 °C
Trnava
Jasno
16 °C
Nitra
Zamračené
23 °C
B. Bystrica
Mierny dážď
13 °C
Trenčín
Jasno
15 °C
Prešov
Jasno
30 °C
 

Viac

Menej

 

USD dollar 1,17
JPY yen 130,94
CZK koruna 25,88
GBP libra 0,89
HUF forint 325,63
PLN zloty 4,32

BGN lev 1,96
DKK koruna 7,45
EEK kroon 15,65
LTL litas 3,45
LVL lats 0,70
RON new leu 4,65
SEK koruna 10,39
CHF franc 1,16
NOK koruna 9,59
HRK kuna 7,40
RUB rubla 74,05
TRY lira 5,59
AUD dollar 1,58
BRL real 4,44
CAD dollar 1,54
CNY renminbi 7,92
HKD dollar 9,16
IDR rupiah 16941,90
INR rupee 80,32
KRW won 1322,71
MXN peso 22,16
MYR ringgit 4,75
NZD dollar 1,73
PHP peso 62,29
SGD dollar 1,60
THB baht 39,01
ZAR rand 15,71
ILS 4,25
ISK 124,00

Viac

Menej

 

: 1:00

Viac

 

Hádajú sa traja majstri, ktorého remeslo je najstaršie na svete. Prvý hovorí murár:
- My sme stavali pyramídy.
Záhradník vraví:
- My sme sa starali o Gecemanské záhrady
Elektrikár vraví:
To je všetko nič, keď Boh povedal "buď svetlo", my sme museli mať káble ponaťahované!!!


Viac

 

 

Bazar.sk
Tu kúpim a predám všetko za dobré ceny
Jazykové kurzy
Class
Striebro Vanessa
Striebro Vanessa
Reštaurácia Bratislava
Ponteo
Najlepší antivírus
NOD32 Eset
Recenzie hotelov
Hodnotenie kvality sluzieb hotelov a penzionov s fotogaleriou.
Last minute dovolenka
Online ponuka last minute zajazdov do celého sveta.
Registrace domén
Užívejte si vlastní domény první úrovně od Websupportu!
Globalshop.sk
Profesionálne riešenia pre Váš internetový obchod, B2B, B2C, e-commerce, e-shop, eshop
Globalweb.sk
Redakčný systém, CMS, content management systém.
GlobalOffice
Office housing, prenájom priestorov, registračné sídlo, virtuálne sídlo, poskytnutie virtuálnej adresy, sídlo spoločnosti
eQuark.sk
eQuark.sk - portál pre popularizáciu vedy, veda, technika, odborná literatúra, blogy, osobnosti vedy, fórum
eLearning.sk
komplexné poradenstvo v oblasti e-learningu
Globalhosting.sk
Globalhosting.sk - profesionalny webhosting, domeny
Global Services Slovakia
Informačné systémy, Web prezentácie, Sieťové technológie, IT Servis, Bezpečnosť IT, Školenia, Hardware, Software
Brigada.sk
portál pacovných príležitostí pre študentov a mladých ľudí

Viac