prihlásenieregistrácia
 

Horoskopy na aktuálny týždeň

Baran (21.3. - 20.4.)
Ťažkosti, ktoré sa vyskytnú v tomto týždni, budete prekonávať s razantnosťou. Ak sa všetko nepodarí na prvýkrát, postačí trocha nadhľadu a Váš povestný zmysel pre humor. I keď odozva okolia bude možno rozporuplná, nevešajte hlavu. Skôr porozmýšľajte o tom, či Vám ľudia okolo nenastavujú zrkadlo a či na ich názoroch nebude aj niečo pravdy. Možno by neuškodilo viac skromnosti.

Býk (21.4. - 21.5.)
Tento týždeň sa zúčastníte na niekoľkých pozoruhodných stretnutiach, ale sľuby, ktoré na nich počujete, neberte vážne. Ide o obvyklé lákadlá, na ktoré sa rýchlo zabúda. Vaša hrdosť vám nedovolí spoliehať sa na pomoc priateľov, a preto nie je vylúčené, že sa náhle ocitnete v situácii, ktorá vás trochu vyvedie z rovnováhy.

Blíženci (22.5. - 21.6.)
Trocha konvencie, najmä v styku s verejnosťou, nezaškodí. Váš vnútorný nepokoj, ktorý sa prejavuje nie práve najlepšou náladou, by ste si nemali ventilovať na iných. Obráťte sa na priateľov či blízkych a zdôverte sa im. Hlavne však veľa času venujte sebe. Navštívte saunu či plaváreň, vyberte sa na prechádzky do prírody. Nezabúdajte, že čas na relaxáciu si treba nájsť počas celého roka.

Rak (22.6. - 22.7.)
Je možné, že vám v týchto dňoch zavolá dávny známy, s ktorým ste pred mnohými rokmi prerušili kontakt. Môžete si s ním pohovoriť, len mu nedávajte žiadne informácie o svojej práci či o ľuďoch ktorých poznáte. Mohlo by sa to v budúcnosti obrátiť proti vám. Podniknite niečo s vašimi blízkymi. Čo to bude, nechajte na fantáziu niektorého z mladších členov rodiny.

Lev (23.7. - 23.8.)
Čaká vás náročný týždeň, čo sa odrazí aj na vašej nálade. Dostaví sa pocit únavy. Napriek tomu však budete mať chuť oddychovať. Takáto situácia neprinesie výrazné zlepšenie ani v partnerských vzťahoch. Ak áno, bude to len stabilizácia, ktorá však môže byť vhodnou pôdou pre udalosti nasledujúcich týždňov.

Panna (24.8. - 23.9.)
Neplytvajte zbytočne silami, v práci nezostávajte dlhšie, ako je nevyhnutne nutné. Váš organizmus je mierne oslabený a ľahko môžete ochorieť. Vyhýbajte sa spoločenským akciám a radšej sa venujte domácnosti a oddychu. Večerná pomalá prechádzka vám nezaškodí.

Váhy (24.9. - 23.10.)
Tento týždeň by ste mali prežiť bez vážnejších starostí, najmä v láske je vám šťastena naklonená. V každom prípade však pouvažujte nad tým, či by bolo správne začať nový vzťah. Atmosféra doma sa ponesie v znamení pokoja. Môžete dokonca očakávať, že vás potešia ľudia, od ktorých by ste to vôbec nečakali. Niektoré váhy môžu ale očakávať zdravotné problémy.

Škorpión (24.10. - 22.11.)
Nedostatok koncentrácie negatívne ovplvní vaše pracovné výsledky. Našťastie sa skoro spamätáte a všetko uvediete do poriadku. Musíte sa rýchlo rozhodnúť vo veci spojenej s vašou osobou. Nedovoľte, aby za vás rozhodovali iní. Vytvoriť domácu pohodu by vám nemalo dať veľa práce. Skôr ako začnete komunikovať s partnerom, dajte mu niečo dobré na stôl.

Strelec (23.11. - 21.12.)
Ste síce po víkende oddýchnutí, ale do práce sa vám ani trochu nechce. Ak máte ešte nejakú dovolenku, bolo by dobré, keby ste si ju vybrali a podnikli niečo na zveľadenie vášho bytu. Pusťte sa do maľovania, do prestavovania nábytku, prípadne do stavby kozuba. Vyvarujte sa však prác vo výškach, hrozí vám úraz.

Kozorežec (22.12. - 20.1.)
Možno na vás dopadla únava, ktorá súvisí so zmenami v práci. Neobávajte sa však, doprajte si oddych. V práci sa vám bude dariť, hlavne keď sa nebudete snažiť urobiť všetko naraz z úlohy si rozložíte. Čaká vás mimoriadne priaznivý týždeň. Trvá priaznivé obdobie čo sa týka lásky. Choďte za svojim snom. Užívajte si chvíle s niekým s kým sa cítite naozaj dobre.

Vodnár (21.1. - 19.2.)
Vodnári by si mali uvedomiť, že trpezlivosť je cnosť a prináša ruže. Z práce by ste mali odísť hneď po ukončení pracovného času, aby ste nenarobili viac škody ako úžitku. Radšej prijmite pozvanie priateľov na sezónne športy, čo vás vytrhne z každodenných domácich prác a starostlivosti o deti. Bezdetní by si mali dať pozor na žiarlivostné scény partnerov.

Ryby (20.2. - 20.3.)
Nemáte dôvod sťažovať sa na nepriazeň osudu. Cítite sa plní energie a sily. To ovplyvňuje vašu celkovú náladu, čo priaznivo pôsobí aj na vaše okolie. Pozvanie na večierok od úplne neznámych osôb radšej odmietnite, a takisto s nimi nechoďte na miesta, ktoré nepoznáte. Pokiaľ máte pri sebe väčšiu sumu peňazí, nechváľte sa im.

www.brigada.sk - brigády, brigáda, práca, zamestnaniewww.najdes.sk - katalóg, portál, vyhľadávačwww.equark.sk - veda, výskum, technikawww.uvery.sk - úvery, pôžičky, hypotékywww.elearn.sk - elearning, LMS, vzdelávanie, kurzywww.globaloffice.sk - registračné sídlo, virtuálna adresa a kanceláriawww.globalhosting.sk - domény, doména, webhosting, hostingwww.globalweb.sk - CMS, WCMS, redakčný systém, publikačný systémwww.globalshop.sk - internetový obchod, eshop, e-commerceGlobal Services Slovakia s.r.o. - www.gsgroup.sk, informačné systémy, portálové riešenia, intranety, web dizajn

 

Bratislava
Prevažne oblačno
16 °C
Košice
Mierny dážď
17 °C
Žilina
Polooblačno
19 °C
Trnava
Jasno
16 °C
Nitra
Zamračené
23 °C
B. Bystrica
Mierny dážď
13 °C
Trenčín
Jasno
15 °C
Prešov
Jasno
30 °C
 

Viac

Menej

 

USD dollar 1,22
JPY yen 136,07
CZK koruna 25,37
GBP libra 0,88
HUF forint 308,51
PLN zloty 4,17

BGN lev 1,96
DKK koruna 7,45
EEK kroon 15,65
LTL litas 3,45
LVL lats 0,70
RON new leu 4,65
SEK koruna 9,83
CHF franc 1,17
NOK koruna 9,60
HRK kuna 7,44
RUB rubla 69,21
TRY lira 4,64
AUD dollar 1,53
BRL real 3,93
CAD dollar 1,52
CNY renminbi 7,86
HKD dollar 9,56
IDR rupiah 16325,40
INR rupee 78,12
KRW won 1306,61
MXN peso 22,82
MYR ringgit 4,84
NZD dollar 1,68
PHP peso 62,07
SGD dollar 1,62
THB baht 39,05
ZAR rand 15,00
ILS 4,20

Viac

Menej

 

: 1:00

Viac

 

Idú dve blondínky po púšti, uvidia ťavu a jedna druhej hovorí:
- Ale zbili toho chudáka koňa!


Viac

 

 

Bazar.sk
Tu kúpim a predám všetko za dobré ceny
Jazykové kurzy
Class
Striebro Vanessa
Striebro Vanessa
Reštaurácia Bratislava
Ponteo
Najlepší antivírus
NOD32 Eset
Recenzie hotelov
Hodnotenie kvality sluzieb hotelov a penzionov s fotogaleriou.
Last minute dovolenka
Online ponuka last minute zajazdov do celého sveta.
Registrace domén
Užívejte si vlastní domény první úrovně od Websupportu!
Globalshop.sk
Profesionálne riešenia pre Váš internetový obchod, B2B, B2C, e-commerce, e-shop, eshop
Globalweb.sk
Redakčný systém, CMS, content management systém.
GlobalOffice
Office housing, prenájom priestorov, registračné sídlo, virtuálne sídlo, poskytnutie virtuálnej adresy, sídlo spoločnosti
eQuark.sk
eQuark.sk - portál pre popularizáciu vedy, veda, technika, odborná literatúra, blogy, osobnosti vedy, fórum
eLearning.sk
komplexné poradenstvo v oblasti e-learningu
Globalhosting.sk
Globalhosting.sk - profesionalny webhosting, domeny
Global Services Slovakia
Informačné systémy, Web prezentácie, Sieťové technológie, IT Servis, Bezpečnosť IT, Školenia, Hardware, Software
Brigada.sk
portál pacovných príležitostí pre študentov a mladých ľudí

Viac