prihlásenie
 

Horoskopy na aktuálny týždeň

Baran (21.3. - 20.4.)
Nedajte si od svojho partnera nič nahovárať. Po období, keď ste mali pocit, že sa váš vzťah obracia k lepšiemu, cítite, že zase sa začína kaziť. Zrejme sa mu nevenujete tak, ako si to jeho srdce vyžaduje a začína sa nebezpečne rozhliadať okolo seba. Zlepšenie očakávajte koncom týždňa. Urobte si večeru pri sviečkach len sami dvaja.

Býk (21.4. - 21.5.)
Začína sa obdobie, ktoré vám môžu všetci závidieť. Partner bude trochu nervózny a roztržitý. Stačí, keď naňho dohliadnete. Keby sa chel pustiť do niečoho dôležitého, radšej ho kontrolujte a snažte sa mu pomôcť aspoň dobrou radou. Určite by ho potešil malý darček, ale bude záležať na tom, akým spôsobom mu ho odovzdáte.

Blíženci (22.5. - 21.6.)
V zamestnaní vám hrozí konflikt s nadriadeným, ktorý vám pridelí nepríjemnú úlohu. Pamätajte, že hlavou múr neprerazíte, a že svokra a šéf majú vždy pravdu. Lepšia je nepríjemná práca ako žiadna. Skôr narodení Blíženci by sa mali vybrať na prechádzku. Slnko prehreje nielen kosti ale aj dušu.

Rak (22.6. - 22.7.)
Pracovný týždeň vám prinesie samé zmeny k dobrému. Niektoré začiatočné obavy sa rýchlo rozplynú a vy sa budete zase cítiť ako ryba vo vode. Náročnosť k sebe a k ostatným vám prinesie úspech a odmenou vám bude najmä blažený pocit sebauspokojenia. Hlavne nezľavte zo svojich nárokov a vytrvajte vo svojom úsilí.

Lev (23.7. - 23.8.)
Vo vašom intímnom živote sa niečo deje, niečo, čo je predzvesťou krásnych zážitkov. Máte všetky potrebné predpoklady na to, aby ste dokázali uplatniť svoje osobné čaro. Že by nová známosť alebo uzmierenie? To všetko vám zlepšuje náladu.

Panna (24.8. - 23.9.)
Zmena píše vo vašom živote veľké Z. Ak ste si naplánovali dovolenku alebo dlhú služobnú cestu, nemohli ste si vybrať lepší čas. Nezostávajte na jednom mieste, čas monotónnej rutiny prešiel. Pokúste sa o zmenu v živote, aj keby to mal byť nejaký nový koníček.

Váhy (24.9. - 23.10.)
Pokúste sa vyhnúť unáhleným úsudkom a rozhodnutiam. Váš sklon k nepremyslenému konaniu by sa vám mohol vypomstiť. Ak sa vám stane niečo nečakané, rýchlo sa poraďte s dobrým priateľom alebo partnerom. Tí by vám mali dobre poradiť.

Škorpión (24.10. - 22.11.)
Vaše nápady nie sú na zahodenie, ale žiaľ, asi ich neviete dobre predať. To, že sa nie vždy presadíte, by vás nemalo odradiť od ďalšieho boja. Váš čas iba príde. Je dôležité, aby dočasné neúspechy neovplyvnili názory rodinných príslušníkov. Práve u nich hľadajte v týchto dňoch oporu.

Strelec (23.11. - 21.12.)
S problémami by ste sa mohli stretnúť iba v zamestnaní. Ak zastávate vedúcu funkciu, nie je vylúčené, že sa niekto pokúsi podkopať váš vplyv a autoritu. Ak máte funkciu podriadeného, pravdepodobne vás neminie pozvanie na povestný koberec.

Kozorežec (22.12. - 20.1.)
Keďže by tento týždeň mohol byť najslabším v tomto roku, konajte veľmi rozvážne a ostražito, či už ide o sľub lásky, alebo o kúpu zimných topánok. Rozhodne neriskujte za volantom a nikoho nedráždite.

Vodnár (21.1. - 19.2.)
Nič prevratného sa nebude diať. Bude to pokojný týždeň, ak si ho sami nepolazíte. Nedajte sa vtiahnuť do zbytočných hádok a škriepok, ktoré nič nevyriešia, iba vám pokazia náladu. Pri rozhovore s nadriadenými sa kontrolujte a nehovorte nič, čo nemáte overené.

Ryby (20.2. - 20.3.)
Zrejme sa vám ozve bývalá láska či dokonca partner a trochu sa dostanete do chúlostivej situácie. Bude záležať na vašom diplomatickom nadaní ako sa z nej dostanete. Nezačínajte si nový citový vzťah, pokiaľ ste neskončili predchádzajúci. Mohli by ste ľahko stratiť prehľad.

www.brigada.sk - brigády, brigáda, práca, zamestnaniewww.najdes.sk - katalóg, portál, vyhľadávačwww.equark.sk - veda, výskum, technikawww.uvery.sk - úvery, pôžičky, hypotékywww.elearn.sk - elearning, LMS, vzdelávanie, kurzywww.globaloffice.sk - registračné sídlo, virtuálna adresa a kanceláriawww.globalhosting.sk - domény, doména, webhosting, hostingwww.globalweb.sk - CMS, WCMS, redakčný systém, publikačný systémwww.globalshop.sk - internetový obchod, eshop, e-commerceGlobal Services Slovakia s.r.o. - www.gsgroup.sk, informačné systémy, portálové riešenia, intranety, web dizajn

 

Bratislava
Prevažne oblačno
16 °C
Košice
Mierny dážď
17 °C
Žilina
Polooblačno
19 °C
Trnava
Jasno
16 °C
Nitra
Zamračené
23 °C
B. Bystrica
Mierny dážď
13 °C
Trenčín
Jasno
15 °C
Prešov
Jasno
30 °C
 

Viac

Menej

 

USD dollar 1,17
JPY yen 128,50
CZK koruna 25,38
GBP libra 0,86
HUF forint 355,28
PLN zloty 4,63

BGN lev 1,96
DKK koruna 7,44
EEK kroon 15,65
LTL litas 3,45
LVL lats 0,70
RON new leu 4,95
SEK koruna 10,18
CHF franc 1,08
NOK koruna 10,13
HRK kuna 7,49
RUB rubla 85,39
TRY lira 10,15
AUD dollar 1,62
BRL real 6,16
CAD dollar 1,50
CNY renminbi 7,59
HKD dollar 9,13
IDR rupiah 16694,80
INR rupee 86,62
KRW won 1387,87
MXN peso 23,55
MYR ringgit 4,92
NZD dollar 1,67
PHP peso 59,00
SGD dollar 1,59
THB baht 39,22
ZAR rand 17,34
ILS 3,76
ISK 152,10

Viac

Menej

 

- Čo majú spoločné Bagdad s Hirošimou?
- Zatiaľ nič.


Viac

 

 

Globalshop.sk
Profesionálne riešenia pre Váš internetový obchod, B2B, B2C, e-commerce, e-shop, eshop
Globalweb.sk
Redakčný systém, CMS, content management systém.
GlobalOffice
Office housing, prenájom priestorov, registračné sídlo, virtuálne sídlo, poskytnutie virtuálnej adresy, sídlo spoločnosti
eQuark.sk
eQuark.sk - portál pre popularizáciu vedy, veda, technika, odborná literatúra, blogy, osobnosti vedy, fórum
eLearning.sk
komplexné poradenstvo v oblasti e-learningu
Global Services Slovakia
Informačné systémy, Web prezentácie, Sieťové technológie, IT Servis, Bezpečnosť IT, Školenia, Hardware, Software
Brigada.sk
portál pacovných príležitostí pre študentov a mladých ľudí

Viac