prihlásenie
 

Horoskopy na aktuálny týždeň

Baran (21.3. - 20.4.)
Ak si pripadáte ako počítač, ktorý ustavične iba pracuje a pracuje, nezúfajte, situácia sa už čoskoro obráti a vy prežijete fantastické obdobie, keď si budete pripadať ako Alica v krajine zázrakov. Treba len ísť medzi ľudí a nesedieť doma pri televízii. Preto konajte, dokiaľ sú vám hviezdy priaznivé.

Býk (21.4. - 21.5.)
V zamestnaní dávajte jasne najavo, že keby ste boli v podniku šéfom vy, robili by ste všetko inak. Väčšina spolupracovníkov vám dáva za pravdu, a jediný, kto to nepochopí, je váš nadriadený. To mu však nebráni, aby si neprivlastnil väčšinu vašich nápadov. Nedovoľte mu to.

Blíženci (22.5. - 21.6.)
Čaká vás vybavovanie na úradoch, z čoho nie ste príliš nadšení. K úradníkom žiadnu dôveru nemáte. Ale nič sa nedá robiť. Pokiaľ celú záležitosť nemôžete odložiť na inokedy, musíte sa obrniť trpezlivosťou a pri rokovaniach sa treba za každú cenu usmievať.

Rak (22.6. - 22.7.)
Vaše logické myšlienkové pochody budú veľmi oslabené, ale vo všetkých oblastiach lásky a citu sú tieto dni priaznivé. Ľúbostné emócie maximálne prevažujú nad materiálnymi a pracovnými zájmami. Radšej nevykonávajte žiadnu činnosť, do ktorej ssa vám nechce, aj tak by vyšla na zmar.

Lev (23.7. - 23.8.)
Planetárna konštelácia odporúča, ak je to možné, celodenné leňošenie. Aspoň cez víkend si pospite, dopoludnie, ak máte chuť, bude ideálne tráviť  čítaním novín alebo knihy. Po obede sa vyberte na prechádzku a večer sa nechajte uspávať televíziou.

Panna (24.8. - 23.9.)
Už pri prvých dňoch sa vaša predchádzajúca nepriaznivá situácia bude pomaly vylepšovať. Väčšina vzniknutých nedorozumení sa vyjasní a zase budete veselší. Kúpte svojmu milovanému partnerovi nejaký darček o ktorom viete, že ho poteší. Pokiaľ radi tancujete, tak neváhajte, je to jedinečná príležitosť k opätovnému zblíženiu.

Váhy (24.9. - 23.10.)
Pocítite záujem o svoju osobu zo strany opačného pohlavia, ale nevrhajte sa bezhlavo do divokých vzťahov, z ktorých by vás neskôr mohla bolieť hlava. Nechajte romantiku bokom, zadaní si spomeňte na svojho partnera doma a vedzte, že z pomeru, do ktorého by ste sa teraz zaplietli, vedie len veľmi ťažká a spletitá cesta von.

Škorpión (24.10. - 22.11.)
Otvorený prístup a srdce na dlani vám tento týždeň nijako neuľahčia. Držte sa radšej v úzadí, neunáhlite sa so svojimi úsudkami a nezverujte sa každému, koho stretnete. Svojmu nadriadenému by ste sa mali vyhýbať, tentoraz ho ničím neoslníte, ale ľahko sa môžete dostať do nepríjemnej debaty, z ktorej rozhodne nevyjdete ako víťaz. Na víkend si neplánujte nič vzrušujúce a radšej zostaňte v kruhu rodiny.

Strelec (23.11. - 21.12.)
S rodinou a partnerom môžete byť spokojní, ale zato v práci vám hrozia menšie nepríjemnosti. Nevyvodzujte však z konfliktu nijaké ďalekosiahle závery a vyčkajte s definitívnym úsudkom. Možno sa nebudete cítiť dobre. Ozývajú sa nejaké zdravotné problémy, tie však neprekazia vašu účasť na večierku alebo dákej inej spoločenskej udalosti.

Kozorežec (22.12. - 20.1.)
Zasa ste sľúbili viac, ako je pre vás možné splniť. Váš týždeň by musel byť dlhší, aby ste všetko stihli. Nepreceňujte svoje schopnosti, inak sa môžete dopracovať k zdravotným problémom. Máte sklon k márnotratnosti a dobrodružným akciám. Konflikty s partnerom budú dôsledkom týchto činov.

Vodnár (21.1. - 19.2.)
Zahoďte pochmúrne myšlienky a vyhoďte si z kopýtka, nech sa trochu psychicky zotavíte. Rozhodne nezostávajte v práci dlhšie ako je vôbec treba. Ak sa chystáte na konzumáciu väčšieho množstva alkoholu, chrumkajte večer pred spaním kapustu – na posilnenie organizmu.

Ryby (20.2. - 20.3.)
pokiaľ sa pustíte do väčšej finančnej transakcie, vedzte, že sa vám nebude dariť najlepšie. Radšej všetky závažné rozhodnutia odložte. Tentoraz si však môžete povedať: nešťastie v hre, šťastie v láske. Nemali by ste sedieť doma pri televízii, ale choďte do spoločnosti a pozorne sa dívajte okolo seba. Bude to láska na prvý pohľad.

www.brigada.sk - brigády, brigáda, práca, zamestnaniewww.najdes.sk - katalóg, portál, vyhľadávačwww.equark.sk - veda, výskum, technikawww.uvery.sk - úvery, pôžičky, hypotékywww.elearn.sk - elearning, LMS, vzdelávanie, kurzywww.globaloffice.sk - registračné sídlo, virtuálna adresa a kanceláriawww.globalhosting.sk - domény, doména, webhosting, hostingwww.globalweb.sk - CMS, WCMS, redakčný systém, publikačný systémwww.globalshop.sk - internetový obchod, eshop, e-commerceGlobal Services Slovakia s.r.o. - www.gsgroup.sk, informačné systémy, portálové riešenia, intranety, web dizajn

 

Bratislava
Prevažne oblačno
16 °C
Košice
Mierny dážď
17 °C
Žilina
Polooblačno
19 °C
Trnava
Jasno
16 °C
Nitra
Zamračené
23 °C
B. Bystrica
Mierny dážď
13 °C
Trenčín
Jasno
15 °C
Prešov
Jasno
30 °C
 

Viac

Menej

 

USD dollar 1,13
JPY yen 128,37
CZK koruna 25,99
GBP libra 0,88
HUF forint 321,93
PLN zloty 4,32

BGN lev 1,96
DKK koruna 7,46
EEK kroon 15,65
LTL litas 3,45
LVL lats 0,70
RON new leu 4,66
SEK koruna 10,26
CHF franc 1,14
NOK koruna 9,61
HRK kuna 7,43
RUB rubla 74,90
TRY lira 6,08
AUD dollar 1,56
BRL real 4,27
CAD dollar 1,50
CNY renminbi 7,89
HKD dollar 8,89
IDR rupiah 16578,00
INR rupee 81,57
KRW won 1283,80
MXN peso 23,06
MYR ringgit 4,76
NZD dollar 1,67
PHP peso 59,87
SGD dollar 1,56
THB baht 37,39
ZAR rand 16,12
ILS 4,21
ISK 140,20

Viac

Menej

 

: 1:00

Viac

 

Na jednej vidieckej krčme sa objavil napis:
"Nedávajte sa okrádať inde. Prídte k nám!"


Viac

 

 

Bazar.sk
Tu kúpim a predám všetko za dobré ceny
Jazykové kurzy
Class
Striebro Vanessa
Striebro Vanessa
Reštaurácia Bratislava
Ponteo
Najlepší antivírus
NOD32 Eset
Recenzie hotelov
Hodnotenie kvality sluzieb hotelov a penzionov s fotogaleriou.
Last minute dovolenka
Online ponuka last minute zajazdov do celého sveta.
Registrace domén
Užívejte si vlastní domény první úrovně od Websupportu!
Globalshop.sk
Profesionálne riešenia pre Váš internetový obchod, B2B, B2C, e-commerce, e-shop, eshop
Globalweb.sk
Redakčný systém, CMS, content management systém.
GlobalOffice
Office housing, prenájom priestorov, registračné sídlo, virtuálne sídlo, poskytnutie virtuálnej adresy, sídlo spoločnosti
eQuark.sk
eQuark.sk - portál pre popularizáciu vedy, veda, technika, odborná literatúra, blogy, osobnosti vedy, fórum
eLearning.sk
komplexné poradenstvo v oblasti e-learningu
Globalhosting.sk
Globalhosting.sk - profesionalny webhosting, domeny
Global Services Slovakia
Informačné systémy, Web prezentácie, Sieťové technológie, IT Servis, Bezpečnosť IT, Školenia, Hardware, Software
Brigada.sk
portál pacovných príležitostí pre študentov a mladých ľudí

Viac