prihlásenieregistrácia
 

Horoskopy na aktuálny týždeň

Baran (21.3. - 20.4.)
Vaša duševná činnosť je tento týždeň v útlme, tak sa radšej zamerajte na fyzickú prácu. Pokiaľ máte vedúce postavenie, hviezdy vám radia, aby ste nerobili porady a na dôležitých rokovaniach zvažujte každé slovo. Najlepšie sa budete cítiť v spoločnosti detí alebo priateľov.

Býk (21.4. - 21.5.)
Nový pracovný týždeň začnete v dobrej nálade, ktorá vám vydrží až do konca týždňa. Náladu by vám nemalo pokaziť ani škaredé počasie, ani šéf, ba ani svokra či protivný kolega alebo kolegyňa. Pokiaľ ste si nestačili všimnúť, tak vaše záležitosti dostavájú správny smer a už cez víkend budete môcť usporiadať malú oslavu.

Blíženci (22.5. - 21.6.)
Pri akomkoľvek rokovaní buďte ústretovejší a diplomatickejší. Pokiaľ nezabudnete počúvať druhého, tak vyhrávate na celej čiare. K partnerovi buďte pozorní a priateľskí, v ostatnom čase potrebujete obzvlášť cítiť vašu všestrannú podporu. Takisto si spolu pohovorte o finančných možnostiach a naplánujte si už dovolenku.

Rak (22.6. - 22.7.)
So zdravím to bude v týchto dňoch nahnuté. Vo vlastnom záujme by ste mali tento fakt rešpektovať. Pokiaľ sa budete hrať na hrdinu, určite onedlho ochoriete. Na nálade vám nepridá ani zistenie, že človek, ktorého ste považovali za priateľa, sa obrátil proti vám.

Lev (23.7. - 23.8.)
Výborný týždeň pre tých, ktorí sa pohybujú vo vyššej spoločnosti. Budú obdaarení neobyčajným postrehom, diplomatickým vystupovaním a šarmom. Len je potrebné zamerať sa na správny objekt.

Panna (24.8. - 23.9.)
V tomto období môžete pociťovať nervozitu, preto zvýšte svoju pozornosť a ostražitosť. Je to prechodné obdobie, ktoré určite prejde. Berte to tak, že takéto obdobia proste patria k životu.

Váhy (24.9. - 23.10.)
Šetrite si nervy. Niekto vo vašom okolí sústreďuje svoju pozornosť na to, aby vás rozčúlil. Pokiaľ sa mu to podarí, odnesie si to najmä vaše zdravie. Ak pracujete v kancelárii alebo v úrade, naskytne sa vám šanca na pestrejšiu, zaujímavejšiu a oveľa lepšie platenú prácu. V citovej oblasti berte opatrne sympatie partnerov vašich alebo nadriadených.

Škorpión (24.10. - 22.11.)
Ak vás opustila osoba, ktorej ste verili, nerobte z toho tragédiu. Už ste dokázali prekonať väčšie prekážky a preto nestrácajte odvahu. Všetko zlé je na niečo dobré. Možno stretnete niekoho, kto viac ocení vašu dobrotu. Je načase dať sa dohromady, upokojiť si nervy a viac dbať o svoj zovňajšok.

Strelec (23.11. - 21.12.)
Úspešne riešite jeden problém za druhým, pociťujete množstvo energie. Vaša snaha bude pravdepodobne ocenená aj finančne, tak si môžete dopriať aj nejaky rozmar.

Kozorežec (22.12. - 20.1.)
Nebojte sa vziať osud do vlastných rúk a ísť za svojimi snami. Šťastena by totiž mala byť po vašom boku. Vďaka úspechom v zamestnaní a nebývalej priazni osôb opačného pohlavia sa vám však môže stať, že začnete byť horenos. Pozor na to, inak si z mnohých priateľov razom urobíte nepriateľov.

Vodnár (21.1. - 19.2.)
Hoci ste sa nezobudili s dobrou náladou, čaká vás pekný týždeň. Dariť by sa malo najmä Vodnárom, ktorí už majú alebo čoskoro budú mať päťdesiatku. Varovanie však patrí tým, ktorí sa cez víkend chystajú do spoločnosti. Radšej sa vyhnite akciám, ako sú napríklad plesy. Určite by sa vám podarilo pokĺznuť sa na parkete alebo inak sa znemožniť.

Ryby (20.2. - 20.3.)
Ste vo výbornej fyzickej kondícii. Všetko hravo zvládate. Sústreďte sa teraz na zvýšenie finančných úspor, ktoré dajú konkrétnu podobu vášmu vysnívanému želaniu. Ak sa chcete pustiť do podnikania, môžete to skúsiť, okolnosti vám prajú. Nemusíte sa báť menšieho rizika, nechcite však byť za týždeň milionármi.

www.brigada.sk - brigády, brigáda, práca, zamestnaniewww.najdes.sk - katalóg, portál, vyhľadávačwww.equark.sk - veda, výskum, technikawww.uvery.sk - úvery, pôžičky, hypotékywww.elearn.sk - elearning, LMS, vzdelávanie, kurzywww.globaloffice.sk - registračné sídlo, virtuálna adresa a kanceláriawww.globalhosting.sk - domény, doména, webhosting, hostingwww.globalweb.sk - CMS, WCMS, redakčný systém, publikačný systémwww.globalshop.sk - internetový obchod, eshop, e-commerceGlobal Services Slovakia s.r.o. - www.gsgroup.sk, informačné systémy, portálové riešenia, intranety, web dizajn

 

Bratislava
Prevažne oblačno
16 °C
Košice
Mierny dážď
17 °C
Žilina
Polooblačno
19 °C
Trnava
Jasno
16 °C
Nitra
Zamračené
23 °C
B. Bystrica
Mierny dážď
13 °C
Trenčín
Jasno
15 °C
Prešov
Jasno
30 °C
 

Viac

Menej

 

USD dollar 1,25
JPY yen 132,34
CZK koruna 25,34
GBP libra 0,89
HUF forint 311,28
PLN zloty 4,16

BGN lev 1,96
DKK koruna 7,45
EEK kroon 15,65
LTL litas 3,45
LVL lats 0,70
RON new leu 4,66
SEK koruna 9,91
CHF franc 1,15
NOK koruna 9,68
HRK kuna 7,44
RUB rubla 70,29
TRY lira 4,68
AUD dollar 1,57
BRL real 4,03
CAD dollar 1,56
CNY renminbi 7,91
HKD dollar 9,75
IDR rupiah 16848,20
INR rupee 80,04
KRW won 1327,26
MXN peso 23,06
MYR ringgit 4,85
NZD dollar 1,69
PHP peso 65,12
SGD dollar 1,63
THB baht 39,00
ZAR rand 14,53
ILS 4,42
ISK 125,20

Viac

Menej

 

: 1:00

Viac

 

- Behá to po lese a nepichá to, čo je to?
- Oholený ježko.


Viac

 

 

Bazar.sk
Tu kúpim a predám všetko za dobré ceny
Jazykové kurzy
Class
Striebro Vanessa
Striebro Vanessa
Reštaurácia Bratislava
Ponteo
Najlepší antivírus
NOD32 Eset
Recenzie hotelov
Hodnotenie kvality sluzieb hotelov a penzionov s fotogaleriou.
Last minute dovolenka
Online ponuka last minute zajazdov do celého sveta.
Registrace domén
Užívejte si vlastní domény první úrovně od Websupportu!
Globalshop.sk
Profesionálne riešenia pre Váš internetový obchod, B2B, B2C, e-commerce, e-shop, eshop
Globalweb.sk
Redakčný systém, CMS, content management systém.
GlobalOffice
Office housing, prenájom priestorov, registračné sídlo, virtuálne sídlo, poskytnutie virtuálnej adresy, sídlo spoločnosti
eQuark.sk
eQuark.sk - portál pre popularizáciu vedy, veda, technika, odborná literatúra, blogy, osobnosti vedy, fórum
eLearning.sk
komplexné poradenstvo v oblasti e-learningu
Globalhosting.sk
Globalhosting.sk - profesionalny webhosting, domeny
Global Services Slovakia
Informačné systémy, Web prezentácie, Sieťové technológie, IT Servis, Bezpečnosť IT, Školenia, Hardware, Software
Brigada.sk
portál pacovných príležitostí pre študentov a mladých ľudí

Viac