prihlásenie
 

Horoskopy na aktuálny týždeň

Baran (21.3. - 20.4.)
Tento týždeň bude pre vás oddychový, ale napriek tomu stihnete vybaviť mnohé záležitosti, ktoré ste dlho odkladali z obavy, že si na nich vylámete zuby. Rozptýlenie hľadajte v podniku na slušnej úrovni, najlepšie na tanečnom parkete. Nedajte sa zlákať na miesta, kde to dobre nepoznáte. Mohli by ste sa stretnúť s agresívnymi ľuďmi a nemuseli by ste vyviaznuť so zdravou kožou.

Býk (21.4. - 21.5.)
Ak sa objavia nezrovnalosti vo výkazoch či účtoch, nedajte sa tým vyprvokovať k neuváženému konaniu. Všetko znovu starostlivo skontrolujte a pokúste sa sami nájsť chybu. Prípadne cudzie zavinenie prekonzultujte s dotyčnou osobou, ktorá chybu zavinila. Určite ocení vašu diskrétnosť a získate tak nového priateľa.

Blíženci (22.5. - 21.6.)
Hrozí chrípkové ochorenie, preto nepokúšajte svoje zdravie a zostaňte pekne doma v teple. Ak sa už necháte vytiahnuť na výlet, zdržujte sa pokiaľ je to možné, v chalupe blízko horiaceho kozuba alebo rozohriatej pece a nedajte sa od ostatných prehovoriť na kaskadérske kusky.

Rak (22.6. - 22.7.)
Tento týždeň bude v porovnaní s predchádzajúcimi o niečo monotónnejší. Neľakajte sa, nečakajte nijakú katastrofu, ale ani veľké šťastie. Prekvapiť vás môže vari len partner, a to skôr nepríjemne. Starosti vám môžu narobiť i príbuzní vášho partnera, ak budú nevhodne zasahovať do vášho súkromia.

Lev (23.7. - 23.8.)
Máte hlavu plnú starostí. Úloh je toľko, že neviete čo skôr. Pokúste sa nerozptyľovať zbytočnosťami a sústreďte sa iba na to, čo je skutočne naliehavé a neodkladné. Po práci si doprajte dlhú svižnú prechádzku, pri ktorej prídete na iné myšlienky a všetky chmáry sa rozplynú.

Panna (24.8. - 23.9.)
Celý týždeň by ste mali byť dobre naladení. Bude príjemné sa s vami stretnúť. Z vašej tváre vyžaruje úsmev, pokoj a pohoda. Ani tie najzákernejšie problémy vás len tak ľahko nevyvedú z miery. Je to ideálny čas na riešenie pracovných a rodinných sporov alebo ťažkej bytovej situácie.

Váhy (24.9. - 23.10.)
Dostanete zaujímavú ponuku na zmenu zamestnania. Finančná odmena je lákavá, ale vy stále váhate a bojíte sa zmeniť zavedený spôsob života a trochu riskovať. Sťažujete sa na všedný život a keď s ním môžete konečne niečo urobiť, držíte sa zrazu pozadu. Odhoďte predsudky, nebojte sa vstúpiť na tenký ľad, ponuka, ktorú ste dostali, sa nemusí tak skoro opakovať.

Škorpión (24.10. - 22.11.)
Mali by ste sa úplne venovať rodine. Blízki majú toho na srdci veľa, s čím by sa chceli zveriť. Vašu schopnosť počúvať príjmú s vďakou, vaša rada bude neoceniteľná. Pokiaľ však nad potrebami rodiny mávnete rukou, môže sa ľahko stať, že si nájdu niekoho iného, kto ich vypočuje.

Strelec (23.11. - 21.12.)
Mala by vás čakať vynikajúca partnerská harmónia. Porozumenie nájdete u svojho partnera aj v otázkach, v ktorých sa obyčajne nezhodnete. Využite túto výbornú planetárnu konšteláciu a spoločne sa pustite do riešenia dôležitých záležitostí.

Kozorežec (22.12. - 20.1.)
Stále ste na výslní, šťastie vám praje. Dostanete pozvanie na zaujímavú recepciu. Zoznámite sa tam nielen s ľuďmi, ktorí v budúcnosti ovplyvnia vaše postavenie a úspechy, ale aj osobou, ktorá otočí celý váš život o stoosemdesiat stupňov.

Vodnár (21.1. - 19.2.)
Venujte čas svojim ratolestiam, ak ich máte. Asi sa vám budú chcieť zveriť s niečím veľmi dôležitým. Ak tá správa nebude priaznivá, napríklad nečakaný prírastok v rodine, radšej sa zdržte komentára, dajte si jeden, dva štamperlíky a povedzte si, že ráno je múdrejšie ako večer. Ak nemáte deti, môžu to byť problémy so staršími rodinnými príslušníkmi. Samozrejme, iného rázu.

Ryby (20.2. - 20.3.)
Máte sklon k zveličovaniu. Svoje pracovné plány by ste nemali zverejňovať skôr, ako si budete nimi stopercentne istí. Vyčkajte a uvidíte, ako sa situácia vyvinie. Potom môžete konať. V nijakom prípade však nedajte na radu ľudí, ktorých dobre nepoznáte.

www.brigada.sk - brigády, brigáda, práca, zamestnaniewww.najdes.sk - katalóg, portál, vyhľadávačwww.equark.sk - veda, výskum, technikawww.uvery.sk - úvery, pôžičky, hypotékywww.elearn.sk - elearning, LMS, vzdelávanie, kurzywww.globaloffice.sk - registračné sídlo, virtuálna adresa a kanceláriawww.globalhosting.sk - domény, doména, webhosting, hostingwww.globalweb.sk - CMS, WCMS, redakčný systém, publikačný systémwww.globalshop.sk - internetový obchod, eshop, e-commerceGlobal Services Slovakia s.r.o. - www.gsgroup.sk, informačné systémy, portálové riešenia, intranety, web dizajn

 

Bratislava
Prevažne oblačno
16 °C
Košice
Mierny dážď
17 °C
Žilina
Polooblačno
19 °C
Trnava
Jasno
16 °C
Nitra
Zamračené
23 °C
B. Bystrica
Mierny dážď
13 °C
Trenčín
Jasno
15 °C
Prešov
Jasno
30 °C
 

Viac

Menej

 

USD dollar 1,16
JPY yen 132,65
CZK koruna 25,40
GBP libra 0,84
HUF forint 359,71
PLN zloty 4,56

BGN lev 1,96
DKK koruna 7,44
EEK kroon 15,65
LTL litas 3,45
LVL lats 0,70
RON new leu 4,95
SEK koruna 10,03
CHF franc 1,07
NOK koruna 9,76
HRK kuna 7,51
RUB rubla 82,63
TRY lira 10,71
AUD dollar 1,56
BRL real 6,36
CAD dollar 1,43
CNY renminbi 7,47
HKD dollar 9,03
IDR rupiah 16292,60
INR rupee 86,97
KRW won 1371,21
MXN peso 23,85
MYR ringgit 4,82
NZD dollar 1,64
PHP peso 58,90
SGD dollar 1,56
THB baht 38,67
ZAR rand 17,05
ILS 3,74
ISK 149,60

Viac

Menej

 

- Má to dve nohy a veľmi to krváca. Čo je to?
- Polovička zo psa.


Viac

 

 

Globalshop.sk
Profesionálne riešenia pre Váš internetový obchod, B2B, B2C, e-commerce, e-shop, eshop
Globalweb.sk
Redakčný systém, CMS, content management systém.
GlobalOffice
Office housing, prenájom priestorov, registračné sídlo, virtuálne sídlo, poskytnutie virtuálnej adresy, sídlo spoločnosti
eQuark.sk
eQuark.sk - portál pre popularizáciu vedy, veda, technika, odborná literatúra, blogy, osobnosti vedy, fórum
eLearning.sk
komplexné poradenstvo v oblasti e-learningu
Global Services Slovakia
Informačné systémy, Web prezentácie, Sieťové technológie, IT Servis, Bezpečnosť IT, Školenia, Hardware, Software
Brigada.sk
portál pacovných príležitostí pre študentov a mladých ľudí

Viac