prihlásenie
 

Horoskopy na aktuálny týždeň

Baran (21.3. - 20.4.)
Nenechajte sa tento týždeň uniesť prvým dojmom, že všetko pôjde tak hľadko, ako sa na prvý pohľad zdá. Naopak, poriadne sa sústreďte, iba tak môžete očakávať úspech. K svojim najbližším buďte tolerantní, nevyžadujte nemožné veci, každý je len človek, ktroý má svoje chyby. Ani vy nie ste výnimkou.

Býk (21.4. - 21.5.)
Jarné počasie na vás pôsobí rovnako ako na prírodu okolo vás. Napriek tomu sa budete cítiť lepšie v práci a doma ako v spoločnosti. Tentoraz nebudete mať šťastie na ľudí s príjemnou náladou. Takže v prípade pozvania na oslavu narodenín, sviatku alebo niečoho podobného radšej zostaňte doma a urobte si s niekým pekný večer.

Blíženci (22.5. - 21.6.)
Čakajú vás finančné výdavky. Môže to byť nečakaná oprava či kúpa. Sami radšej nič neopravujte a spoľahnite sa na odborníkov. V opačnom prípade by mohli byť vaše výdavky ešte vyššie. Rady partnera sa vám zdať hlúpe a jeho prítomnosť neznesiteľná. Hrozí vám vzájomné odcudzenie. Pozor na stratu rodinného zázemia.

Rak (22.6. - 22.7.)
V snahe vyriešiť naliehavú partnerskú alebo rodinnú situáciu, stratíte pravdepodobne pracovné tempo. Možno z vášho povýšenia nakoniec nebude nič, ale za pokoj v rodine vám to stojí.

Lev (23.7. - 23.8.)
Nie ste práve spoločensky naladení. V zamestnaní všetko zvládnete, ale konflikt hrozí v partnerských vzťahoch alebo s priateľmi. Nechoďte radšej na žiadnu party či spoločenské obedy. Zostaňte doma a ani tam veľmi nediskutujte.

Panna (24.8. - 23.9.)
Nebude vám chýbať energia, elán a chuť do života. Aj partnerský vzťah a láska vám prinesie dostatočné uspokojenie. Spoliehajte sa však skôr na duševnú spriaznenosť ako na zmyslené zážitky. Koncom týždňa môžete mať finančné problémy.

Váhy (24.9. - 23.10.)
Cez zimu sa vám na chalupe nahromadilo toľko práce, že neviete čo skôr. Buďte ako usilovné včeličky, začnite hneď ráno a zapojte do práce všetkých členov rodiny vrátane príbuzných. Pamätajte si, že pokiaľ pracujete hlavou, najlepšie si oddýchnete fyzickou prácou. Ak nie ste majiteľmi žiadnej nehnuteľnosti a ste športovo založení, vydajte sa na sto jarných kilometrov.

Škorpión (24.10. - 22.11.)
Ak vás v domácnosti považujú za nešikovného, nesnažte sa to vyvracať znásobenou horlivosťou. Vaše ďaľšie nezdary by ich mienku iba potvrdili. Uznanie si získate len perfektne urobeným zlepšovákom. Ak štúdium odbornej literatúry zostane utajené, bude to pre vašich najbližších a okolie ešte väčšie prekvapenie.

Strelec (23.11. - 21.12.)
Všetky pracovné úlohy budete plniť rýchlo a bezchybne. Ak prejavíte trochu viac aktivity, máte šancu realizovať svoje nápady, na ktoré ste doteraz nemali dosť času. Priaznivý týždeň majú nezamestnaní. Ak chcete skutočne nájsť prácu, v priebehu tohto týždňa ju aktívne hľadajte, úspech je zaručený.

Kozorežec (22.12. - 20.1.)
Slniečko a ostatné planéty vám opäť začínajú priať. No aj napriek tomu sa môžu prejaviť menšie zdravotné problémy. Rozhodne neprepínajte svoje fyzické, či psychické sily a radšej sa oddajte sladkému ničnerobeniu alebo pasívnemu odpočinku. Čo keby ste usporiadali pre priateľov jarný piknik?

Vodnár (21.1. - 19.2.)
Energia z vás len tak srší. Pre každého máte úsmev a dobré slovo, ste pre všetkých slniečko. To najviac ocení váš partner, ktorí vás za vašu prítulnosť odmení darčekom. Obozretní by ste však mali byť pri rozhovoroch s kolegami. Niektorí z nich sa budú snažiť vašu dobrosrdečnú povahu využiť.

Ryby (20.2. - 20.3.)
V súkromí by ste sa mali konečne chopiť iniciatívy. Je nevyhnutné, aby sa isté veci konečne vysvetlili. Najmä cez víkend budú na to vhodné podmienky. Vy sa však prílišným presadzovaním vlastných názorov a predstáv dotknete partnera, ktorý vám vyčíta sebecký prístup. Skôr než sa rozčúlite, zamyslite sa, či nemá pravdu.

www.brigada.sk - brigády, brigáda, práca, zamestnaniewww.najdes.sk - katalóg, portál, vyhľadávačwww.equark.sk - veda, výskum, technikawww.uvery.sk - úvery, pôžičky, hypotékywww.elearn.sk - elearning, LMS, vzdelávanie, kurzywww.globaloffice.sk - registračné sídlo, virtuálna adresa a kanceláriawww.globalhosting.sk - domény, doména, webhosting, hostingwww.globalweb.sk - CMS, WCMS, redakčný systém, publikačný systémwww.globalshop.sk - internetový obchod, eshop, e-commerceGlobal Services Slovakia s.r.o. - www.gsgroup.sk, informačné systémy, portálové riešenia, intranety, web dizajn

 

Bratislava
Prevažne oblačno
16 °C
Košice
Mierny dážď
17 °C
Žilina
Polooblačno
19 °C
Trnava
Jasno
16 °C
Nitra
Zamračené
23 °C
B. Bystrica
Mierny dážď
13 °C
Trenčín
Jasno
15 °C
Prešov
Jasno
30 °C
 

Viac

Menej

 

USD dollar 0,99
JPY yen 142,66
CZK koruna 24,64
GBP libra 0,87
HUF forint 405,10
PLN zloty 4,75

BGN lev 1,96
DKK koruna 7,44
EEK kroon 15,65
LTL litas 3,45
LVL lats 0,70
RON new leu 4,94
SEK koruna 10,92
CHF franc 0,95
NOK koruna 10,29
HRK kuna 7,52
RUB rubla 117,20
TRY lira 18,15
AUD dollar 1,49
BRL real 5,09
CAD dollar 1,33
CNY renminbi 6,98
HKD dollar 7,78
IDR rupiah 14866,30
INR rupee 79,16
KRW won 1381,38
MXN peso 19,78
MYR ringgit 4,51
NZD dollar 1,68
PHP peso 57,29
SGD dollar 1,40
THB baht 36,79
ZAR rand 17,49
ILS 3,43
ISK 140,30

Viac

Menej

 

Hádajú sa traja majstri, ktorého remeslo je najstaršie na svete. Prvý hovorí murár:
- My sme stavali pyramídy.
Záhradník vraví:
- My sme sa starali o Gecemanské záhrady
Elektrikár vraví:
To je všetko nič, keď Boh povedal "buď svetlo", my sme museli mať káble ponaťahované!!!


Viac

 

 

Globalshop.sk
Profesionálne riešenia pre Váš internetový obchod, B2B, B2C, e-commerce, e-shop, eshop
Globalweb.sk
Redakčný systém, CMS, content management systém.
GlobalOffice
Office housing, prenájom priestorov, registračné sídlo, virtuálne sídlo, poskytnutie virtuálnej adresy, sídlo spoločnosti
eQuark.sk
eQuark.sk - portál pre popularizáciu vedy, veda, technika, odborná literatúra, blogy, osobnosti vedy, fórum
eLearning.sk
komplexné poradenstvo v oblasti e-learningu
Global Services Slovakia
Informačné systémy, Web prezentácie, Sieťové technológie, IT Servis, Bezpečnosť IT, Školenia, Hardware, Software
Brigada.sk
portál pacovných príležitostí pre študentov a mladých ľudí

Viac