prihlásenie
 

Horoskopy na aktuálny týždeň

Baran (21.3. - 20.4.)
Tento týždeň konajte s rozvahou, ak vás čaká obchodné rokovanie, buďte na pozore!!! Neberte na seba veľa povinností, nesľubujte , čo nebudete môcť splniť. Ak dostanete pozvanie na spoločenskú udalosť, neodmietajte ju, budete sa dobre baviť.

Býk (21.4. - 21.5.)
Ak ste mali nejaké problémy v zamestnaní, tento týždeň sa postupne vyriešia. Rozruch okolo vašej osoby môžete pripísať len vlastnej neopatrnosti. Na celú záležitosť sa však našťastie rýchlo zabudne. Čakajú vás problémy s partnerom, prípadne s dospievajúcimi deťmi. Mali by ste im venovať viac času.

Blíženci (22.5. - 21.6.)
Na začiatku týždňa sa obrňte trpezlivosťou pri vybavovaní na úradoch. Tieto dni nie sú z tejto stránky pre vás priaznivé. Najlepšie urobíte, keď všetko, čo nie je dôležité, odložíte. V zamestnaní máte povesť dobrého pracanta, na ktorého sa vždy a všade dá spoľahnúť. Čaká vás pekný víkend. uspokojte svoje túžby a vášne. Nebojte sa vyskúšať niečo, čo ste ešte nerobili.

Rak (22.6. - 22.7.)
Počúvajte ľudí okolo vás, nemusíte mať vždy pravdu. Dajte si aj poradiť. Zlá nálada vám na zdraví nepridá. Máte dobré obdobie na uskutočnenie zmien, ktoré už dlhšie plánujete. Pozor na ľúdí, ktorí sa veľmi chcú vtrieť do vašej priazne.

Lev (23.7. - 23.8.)
Nevnímajte náročné obdobie , ktoré vás čaká ako zlé, skôr ako proces učenia. Pozor na finacie, prehodnoťe na čo ich míňate. Stanovte si pravidla investovania.

Panna (24.8. - 23.9.)
Cítite sa síce oddýchnutí, ale do práce vás musia nútiť. Ak máte nejakú dovolenku, urobíte najlepšie, keď si ju vyberiete a s rodinou alebo aj sami vyrazíte na vaše obľúbené miesta. Ak ste vášnivými lyžiarmi, potom nie je o čom hovoriť. Lyže budú pre vás dokonalým aktívnym odpočinkom.

Váhy (24.9. - 23.10.)
Sľubnú príležitosť zmeniť zamestnanie si vytvoríte bezprostredným a milým správaním, ktoré urobí dojem na majiteľa významnej firmy. Na dosah ruky máte získanie sympatií osoby, ktorú už dlho obdivujete. Vyžaduje to však viac fantázie v obliekaní. Zbavte sa šedivých a nevýrazných farieb, buďte odvážnejší pri ich výbere a kombináciách.

Škorpión (24.10. - 22.11.)
Ak chcete skutočne dohnať všetko, čo ste v ostatnom čase zameškali, mali by ste prejavovať väčšiu aktivitu ako zvyčajne. Mnohé bude závisieť od vášho prístupu k najbližšiemu okoliu. Ak si sadnete za volant auta, dodržujte predpísanú rýchlosť a skontrolujte si, či máte všetky potrebné veci a doklady. Pani nehoda čaká na vašu nepozornosť.

Strelec (23.11. - 21.12.)
Možno vás opustí apetít minulého týždňa, ale rozhodne nie sexuálne chúťky. Pravdepodobne už od rána budete zaháňať rôzne erotické predstavy. Ich naplnenia sa dočkáte v partnerovom náručí, ale zle neobídu ani tí, ktorí partnera ešte len hľadajú. Možno ho nájdete ľahšie, ako si myslíte. Ale nečakajte, že zazvoní pri vašich dverách. Nebojte sa sami niečo podniknúť.

Kozorežec (22.12. - 20.1.)
Konečne by ste sa mali venovať rodine. Možno ste v zápale minulých dní trochu zabudli, že existuje. Zvolajte rodinnú poradu a porozmýšľajte spoločne o tom, ako najlepšie strávite víkend. Buďte demokratickí a nepresadzujte svoju autoritu, aj keď si myslíte, že vaše návrhy sú najlepšie.

Vodnár (21.1. - 19.2.)
Ak máte chuť urobiť niečo bláznivé, tak sa nebránte sa tomu. V zamestnaní si dajte pozor, aby ste to neprehnali , najmä u šéfov, ktorí nemajú zmysel pre humor.

Ryby (20.2. - 20.3.)
Môžete sa tešiť na príjemnú návštevu priateľov, ktorých ste nevideli už zopár rokov. To úplne zaženie vašu únavu a ymšlienky na nedokončené pracovné úlohy. Nálada sa vám okamžite zlepší a priatelia budú vami očarení. Ich chválu však berte s rezervou.

www.brigada.sk - brigády, brigáda, práca, zamestnaniewww.najdes.sk - katalóg, portál, vyhľadávačwww.equark.sk - veda, výskum, technikawww.uvery.sk - úvery, pôžičky, hypotékywww.elearn.sk - elearning, LMS, vzdelávanie, kurzywww.globaloffice.sk - registračné sídlo, virtuálna adresa a kanceláriawww.globalhosting.sk - domény, doména, webhosting, hostingwww.globalweb.sk - CMS, WCMS, redakčný systém, publikačný systémwww.globalshop.sk - internetový obchod, eshop, e-commerceGlobal Services Slovakia s.r.o. - www.gsgroup.sk, informačné systémy, portálové riešenia, intranety, web dizajn

 

Bratislava
Prevažne oblačno
16 °C
Košice
Mierny dážď
17 °C
Žilina
Polooblačno
19 °C
Trnava
Jasno
16 °C
Nitra
Zamračené
23 °C
B. Bystrica
Mierny dážď
13 °C
Trenčín
Jasno
15 °C
Prešov
Jasno
30 °C
 

Viac

Menej

 

USD dollar 0,99
JPY yen 142,66
CZK koruna 24,64
GBP libra 0,87
HUF forint 405,10
PLN zloty 4,75

BGN lev 1,96
DKK koruna 7,44
EEK kroon 15,65
LTL litas 3,45
LVL lats 0,70
RON new leu 4,94
SEK koruna 10,92
CHF franc 0,95
NOK koruna 10,29
HRK kuna 7,52
RUB rubla 117,20
TRY lira 18,15
AUD dollar 1,49
BRL real 5,09
CAD dollar 1,33
CNY renminbi 6,98
HKD dollar 7,78
IDR rupiah 14866,30
INR rupee 79,16
KRW won 1381,38
MXN peso 19,78
MYR ringgit 4,51
NZD dollar 1,68
PHP peso 57,29
SGD dollar 1,40
THB baht 36,79
ZAR rand 17,49
ILS 3,43
ISK 140,30

Viac

Menej

 

- Je to žlté, má 24 nôh a 2 krídla, čo je to?
- Japonský futbalový tím.


Viac

 

 

Globalshop.sk
Profesionálne riešenia pre Váš internetový obchod, B2B, B2C, e-commerce, e-shop, eshop
Globalweb.sk
Redakčný systém, CMS, content management systém.
GlobalOffice
Office housing, prenájom priestorov, registračné sídlo, virtuálne sídlo, poskytnutie virtuálnej adresy, sídlo spoločnosti
eQuark.sk
eQuark.sk - portál pre popularizáciu vedy, veda, technika, odborná literatúra, blogy, osobnosti vedy, fórum
eLearning.sk
komplexné poradenstvo v oblasti e-learningu
Global Services Slovakia
Informačné systémy, Web prezentácie, Sieťové technológie, IT Servis, Bezpečnosť IT, Školenia, Hardware, Software
Brigada.sk
portál pacovných príležitostí pre študentov a mladých ľudí

Viac