prihlásenie
 

Horoskopy na aktuálny týždeň

Baran (21.3. - 20.4.)
Mali by ste sa príjemne cítiť v spoločnosti dobrých priateľov. Možno by stálo za úvahu pozvať niekoľkých najlepších kolegov a kamarátov na malé posedenie. Nikam sa neponáhľajte, nad ničím sa nerozčuľujte a na nikoho sa nemračte. Radšej si zatancujte alebo zaspievajte.

Býk (21.4. - 21.5.)
Pri stretnutí so starými známymi a priateľmi, ktorých ste dlho nevideli, vás príjemne prekvapí ich radosť. Neverte však prísloviu, že stará láska nehrdzavie. Láska, ktorá sa vám ponúka po rokoch, môže byť poriadne hrdzavá. Partnera nevymeňte, veď vám vyhovuje po všetkých stránkach.

Blíženci (22.5. - 21.6.)
Nedajte sa zviesť náhlym prílivom finančných prostriedkov na návštevu pochybných erotických a podobných atrakcií. Využite tento týždeň plný pohody na vyjasnenie nedorozumení a problémov v súkromnom živote. Množstvo pekných chvíľ a istotu vám prinesie pobyt v rodinnom kruhu a medzi oddanými priateľmi. Myslite na svoje zdravie, potrebujete láskyplnú náruč. U svojho šéfa ju ale nehľadajte.

Rak (22.6. - 22.7.)
Črtá sa možnosť realizácie vašich dávnych plánov. Vaše nevšedné schopnosti zaujmú niekoľko vplyvných osôb, ktoré vám pri tom pomôžu. Ich náklonnosť prinesie množstvo výhod, nesmiete však prepásť vhodnú príležitosť. V istej záležitosti chcete od partnera nemožné. Držte sa reality. Niektoré veci treba odložiť na neskoršiu, a najmä vhodnejšiu dobu.

Lev (23.7. - 23.8.)
Ukazujú sa nové zárobkové možnosti. Prídete do styku s novými ľuďmi. Buďte obozretní vo vystupovaní a dobre zvážte každé slovo. Dajte na rady starších a skúsenejších ľudí. Skôr než sa k niečomu zaviažete, všetko dôkladne preskúmajte.

Panna (24.8. - 23.9.)
Čo sa týka investícií, ste v týchto dňoch diťaťom šťasteny. Všetko, na čo siahnete, sa vám skôr či neskôr premení na peniaze. Ak sa chystáte na cesty, dajte si radšej potvrdiť ešte jedno akékoľvek rezervovanie či ubytovanie. Chystajú sa na vás menšie planetárne žartíky, pokúste sa im za každú cenu vyhnúť.

Váhy (24.9. - 23.10.)
Aj v týchto dňoch by ste sa mali viac zamerať na pohodu a sladké zaháľanie. Popoludnia sú ako stvorené na rodinnú prechádzku v lese alebo pri vode. Úspešní by mali byť tí, ktorí hľadajú zamestnanie. Asi objavíte prácu presne podľa vašich predstáv.

Škorpión (24.10. - 22.11.)
Dlho ste čakali na takúto životnú šancu, dajte do kopy všetky svoje sily, a chopte sa svojej šance. Máte reálnu nádej polepšiť si život. Svojho partnera by ste mali podržať v jednej chúlostivej situácii. Potrebuje vašu pozornosť, len sa hanbí požiadať o pomoc. Ak mu budete venovať pozornosť, čoskoro budete užívať plody vášho víťazstva spolu.

Strelec (23.11. - 21.12.)
S elánom prekonáte drobné telesné ťažkosti. Týždeň vám prinesie množstvo pekných zážitkov. V zamestnaní bude vládnuť vyrovnané ovzdušie, nemali by ste sa však púšťať do náročnej duševnej práce. Radosť by vám mala spôsobiť aj vaša finančná situácia.

Kozorežec (22.12. - 20.1.)
V partnerských vzťahoch vládne pohoda a romantika, horšie je to s príbuzenskými vzťahmi. Je dosť možné, že vás časť príbuzenstva začína označovať za čierne a zablúdené ovce. No vy pokračujte v ceste za svojím cieľom, však sa príbuzenstvo zasa umúdri.

Vodnár (21.1. - 19.2.)
Momentálne ste zaujatí svojou kariérou. To je dobre. Vaša intuícia vám vždy radí dobre. Je tu reálna šanca preraziť, získať slávu aj peniaze. Je tu len jedno riziko, aby ste nezabudli na tých, ktorí vám v horších časoch pomáhali. Partner vám drží palce, preto ho nezabudnite obdarovať, čo len svojou pozornosťou.

Ryby (20.2. - 20.3.)
Ani tento týždeň nič nepokazíte. Mnoho vecí, o ktoré ste sa snažili, sa môže začať realizovať. Nemusíte byť zúfalí, ak vám každý váš počin hneď neprinesie kopu peňazí. To príde neskôr, ak sa nedopustíte nejakých vážnych chýb.

www.brigada.sk - brigády, brigáda, práca, zamestnaniewww.najdes.sk - katalóg, portál, vyhľadávačwww.equark.sk - veda, výskum, technikawww.uvery.sk - úvery, pôžičky, hypotékywww.elearn.sk - elearning, LMS, vzdelávanie, kurzywww.globaloffice.sk - registračné sídlo, virtuálna adresa a kanceláriawww.globalhosting.sk - domény, doména, webhosting, hostingwww.globalweb.sk - CMS, WCMS, redakčný systém, publikačný systémwww.globalshop.sk - internetový obchod, eshop, e-commerceGlobal Services Slovakia s.r.o. - www.gsgroup.sk, informačné systémy, portálové riešenia, intranety, web dizajn

 

Bratislava
Prevažne oblačno
16 °C
Košice
Mierny dážď
17 °C
Žilina
Polooblačno
19 °C
Trnava
Jasno
16 °C
Nitra
Zamračené
23 °C
B. Bystrica
Mierny dážď
13 °C
Trenčín
Jasno
15 °C
Prešov
Jasno
30 °C
 

Viac

Menej

 

USD dollar 0,99
JPY yen 142,66
CZK koruna 24,64
GBP libra 0,87
HUF forint 405,10
PLN zloty 4,75

BGN lev 1,96
DKK koruna 7,44
EEK kroon 15,65
LTL litas 3,45
LVL lats 0,70
RON new leu 4,94
SEK koruna 10,92
CHF franc 0,95
NOK koruna 10,29
HRK kuna 7,52
RUB rubla 117,20
TRY lira 18,15
AUD dollar 1,49
BRL real 5,09
CAD dollar 1,33
CNY renminbi 6,98
HKD dollar 7,78
IDR rupiah 14866,30
INR rupee 79,16
KRW won 1381,38
MXN peso 19,78
MYR ringgit 4,51
NZD dollar 1,68
PHP peso 57,29
SGD dollar 1,40
THB baht 36,79
ZAR rand 17,49
ILS 3,43
ISK 140,30

Viac

Menej

 

- Prečo si policajti neumývajú zuby?
- Predsa preto, lebo sa im mydlo nezmestí do úst.


Viac

 

 

Globalshop.sk
Profesionálne riešenia pre Váš internetový obchod, B2B, B2C, e-commerce, e-shop, eshop
Globalweb.sk
Redakčný systém, CMS, content management systém.
GlobalOffice
Office housing, prenájom priestorov, registračné sídlo, virtuálne sídlo, poskytnutie virtuálnej adresy, sídlo spoločnosti
eQuark.sk
eQuark.sk - portál pre popularizáciu vedy, veda, technika, odborná literatúra, blogy, osobnosti vedy, fórum
eLearning.sk
komplexné poradenstvo v oblasti e-learningu
Global Services Slovakia
Informačné systémy, Web prezentácie, Sieťové technológie, IT Servis, Bezpečnosť IT, Školenia, Hardware, Software
Brigada.sk
portál pacovných príležitostí pre študentov a mladých ľudí

Viac