prihlásenie
 

Horoskopy na aktuálny týždeň

Baran (21.3. - 20.4.)
Osoby opačného pohlavia vám idú po ruke a tak niet div, že idete od jedného úspechu k druhému. Využite to na upevnenie svojho postavenia. Buďte tolerantní k mladším kolegom a tým starším radšej ustúpte. Pokiaľ to nebudete považovať za nevyhnutné, nepresadzujte svoje názory za každú cenu. Deti vychovávajte osobným príkladom. Siahodlhé poučné kázne nepomôžu.

Býk (21.4. - 21.5.)
To ťažšie by ste už mali mať za sebou, teraz prichádza obdobie, kedy si budete môcť na chvíľu vydýchnuť. Zmeny posledných dní, z ktorých ste si robili ťažkú hlavu, sa nakoniec ukázali, ako prospešné. Partner, s ktorým žijete, vás možno nebude spoznávať, taká energia bude z vás vyžarovať

Blíženci (22.5. - 21.6.)
Namiesto otvoreného prístupu sa stiahnete do svojej ulity a zmocní sa vás sebaľútosť. Najviac vám bude vyhovovať samota vašej izby. Veľmi vám prospeje, keď sa dôkladnejšie zamyslíte na d sebou a nad tým, akým spôsobom ste strávili predchádzajúce dni. Pravdepodobne vás trápi svedomie a nechcete si to priznať.

Rak (22.6. - 22.7.)
Máte vynikajúceho partnera, skvelé deti, inteligentného psa a vôbec sa nemáte na čo sťažovať. To len vaša večná túžba byť lepší a ešte lepší vás ženie do stále nových aktivít a zmien. Prinúťte sa viac radovať s drobností, lebo sa vám vaši drahý rozutekajú a šťastie vám prekĺzne pomedzi prsty.

Lev (23.7. - 23.8.)
Hviezdy vám budú naklonené najmä v zamestnaní. Hlavne tí, ktorí sa ocitli bez neho, majú šancu dostať dobrú robotu. Šťastie by sa malo usmiať aj na tých, ktorí sa snažia vymeniť doterajšiu prácu za lepšiu.

Panna (24.8. - 23.9.)
Aj naďalej budete pracovať naplno a s chuťou, takže sa pre niektorých kolegov môžete stať nežiadúcou osobou. Pokojne začnite chodiť po úradoch, vybavte si nevyhnutné telefonáty či korešpondenciu, riešte problémy s deťmi, príbuznými alebo aj trampoty s bytom.

Váhy (24.9. - 23.10.)
Ak ste pre samé povinnosti zanedbávali priateľov, alebo rodinu, je vhodný čas to napraviť. Naplánujte si cez víkend nejaké príjemné spoločné aktivity. V práci sa nenechajte vtiahnuť do konfliktu, radšej zaujmite nestranný postoj.

Škorpión (24.10. - 22.11.)
Podliehate príliš vplyvu staršej osoby. Preberáte jej názory vo svoj neprospech. Radíme vám, aby ste s tým prestali, nemusíte však pri tom postupovať bezohľadne. Vaše pohnútky sú zrejme ušľachtilé, nie je však potrebné zahŕňať túto osobu takou veľkou pozornosťou. Jej vďačná náklonnosť by vám mohla v budúcnosti skomplikovať život.

Strelec (23.11. - 21.12.)
Roztržitosť, ktorá vás tento týždeň bude sprevádzať by mohla mať pre vás neblahé následky. Dávajte si pozor na osobné veci, nezabudnite zamknúť byt aj auto. Veľké rozhodnutia a nové projekty odložte na neskôr, vyplatí sa počkať.

Kozorežec (22.12. - 20.1.)
Pripravte sa na to, že z vášho obvyklého domáceho pokoja veľa nezostane. Radšej pozvite známych, príbuzných alebo priateľov sami, aby vás neprekvapili nečakané návštevy. Ste príjemný spoločník, ale len vtedy, keď máte všetko pod kontrolou. Hviezdy prajú aj cestovaniu, do blízkeho okolia.

Vodnár (21.1. - 19.2.)
Pozor na nachladnutie! Jar so sebou môže priniesť ilúziu tepla, ale zatiaľ neodkladajte kabáty a teplé bundy. Ak cítite, že vo vašom živote treba niečo zmeniť, nie ste ďaleko od pravdy. Zahoďte zlú náladu, zamyslite sa a potom sa pustite do toho, čo vám radí intuícia.

Ryby (20.2. - 20.3.)
Tento týždeň ste trochu ľahkomyseľní. Máte sklony robiť neuvážené rozhodnutia a každému nasľubovať hory–doly. Konajte uvážlivo a nesľubujte nič, čo by ste neskôr nemohli splniť. Nemali by ste počúvať lichotníkov, ktorí to s vami nemyslia dobre a snažia sa len o to, aby sa dostali do vašej priazne.

www.brigada.sk - brigády, brigáda, práca, zamestnaniewww.najdes.sk - katalóg, portál, vyhľadávačwww.equark.sk - veda, výskum, technikawww.uvery.sk - úvery, pôžičky, hypotékywww.elearn.sk - elearning, LMS, vzdelávanie, kurzywww.globaloffice.sk - registračné sídlo, virtuálna adresa a kanceláriawww.globalhosting.sk - domény, doména, webhosting, hostingwww.globalweb.sk - CMS, WCMS, redakčný systém, publikačný systémwww.globalshop.sk - internetový obchod, eshop, e-commerceGlobal Services Slovakia s.r.o. - www.gsgroup.sk, informačné systémy, portálové riešenia, intranety, web dizajn

 

Bratislava
Prevažne oblačno
16 °C
Košice
Mierny dážď
17 °C
Žilina
Polooblačno
19 °C
Trnava
Jasno
16 °C
Nitra
Zamračené
23 °C
B. Bystrica
Mierny dážď
13 °C
Trenčín
Jasno
15 °C
Prešov
Jasno
30 °C
 

Viac

Menej

 

USD dollar 0,99
JPY yen 142,66
CZK koruna 24,64
GBP libra 0,87
HUF forint 405,10
PLN zloty 4,75

BGN lev 1,96
DKK koruna 7,44
EEK kroon 15,65
LTL litas 3,45
LVL lats 0,70
RON new leu 4,94
SEK koruna 10,92
CHF franc 0,95
NOK koruna 10,29
HRK kuna 7,52
RUB rubla 117,20
TRY lira 18,15
AUD dollar 1,49
BRL real 5,09
CAD dollar 1,33
CNY renminbi 6,98
HKD dollar 7,78
IDR rupiah 14866,30
INR rupee 79,16
KRW won 1381,38
MXN peso 19,78
MYR ringgit 4,51
NZD dollar 1,68
PHP peso 57,29
SGD dollar 1,40
THB baht 36,79
ZAR rand 17,49
ILS 3,43
ISK 140,30

Viac

Menej

 

- Prečo sa zlodej po krádeži sprchuje?
- Chce sa vyliečiť od výčitiek.


Viac

 

 

Globalshop.sk
Profesionálne riešenia pre Váš internetový obchod, B2B, B2C, e-commerce, e-shop, eshop
Globalweb.sk
Redakčný systém, CMS, content management systém.
GlobalOffice
Office housing, prenájom priestorov, registračné sídlo, virtuálne sídlo, poskytnutie virtuálnej adresy, sídlo spoločnosti
eQuark.sk
eQuark.sk - portál pre popularizáciu vedy, veda, technika, odborná literatúra, blogy, osobnosti vedy, fórum
eLearning.sk
komplexné poradenstvo v oblasti e-learningu
Global Services Slovakia
Informačné systémy, Web prezentácie, Sieťové technológie, IT Servis, Bezpečnosť IT, Školenia, Hardware, Software
Brigada.sk
portál pacovných príležitostí pre študentov a mladých ľudí

Viac