prihlásenie
 

Horoskopy na aktuálny týždeň

Baran (21.3. - 20.4.)
Venujte sa viac svojej rodine a blízkym. Nebojte sa vysloviť svoj názor, no vyhýbajte sa zbytočnej kritike. Ak ste tento mesiac venovali čas sebapozorovaniu, určite sa Vám to podarí. Dokonca budete lepšie schopný odhadnúť pohnútky ľudí z Vášho okolia a rozhodnúť sa komu adresovať svoju pomoc Ak cítite príval energie, ventilujte ho nielen v realizovaní vlastných plánov, ale práve v podaní pomocnej ruky tam, kde je to potrebné.

Býk (21.4. - 21.5.)
Vaša fyzická i duševná kondícia bude na vynikajúcej úrovni. Ak budete opatrní, nemali by sa vyskytnúť žiadne vážnejšie prekážky. Máte veľký predpoklad na úspech, hlavne v pracovnej sfére. Čaká vás množstvo príjemných stretnutí s priateľmi či v spoločnosti. Nezanedbávajte rodinu a partnera. Dávajte si pozor na cestách.

Blíženci (22.5. - 21.6.)
Tieto dni budú pre vás ziskové. Máte možnosť získať nové miesto s priaznivým platovým ohodnotením. Nezabudnite pritom na svojho partnera a blízkych priateľov. Podeľte sa s nimi o túto novinu a choďte to poriadne osláviť! Deťom kúpte aspoň maličkosť. Cez víkend si doprajte oddych a nedajte sa len tak vyhnať z postele. Čaká vás ťažký týždeň.

Rak (22.6. - 22.7.)
Každá búrka raz prehrmí a s vašou nepríjemnou náladou je to tak isto. Musíte si toho veľa vyžehliť nielen u vašich kolegov, ale aj u partnera. Priznať si chybu je namieste každý z nás to musí raz za čas urobiť. Ak na sebe popracujete hádky a nezhody sa vyriešia. Nepriaznivú finančnú situáciu vyriešite skôr s chladnou hlavou.

Lev (23.7. - 23.8.)
Stále by ste si ešte mali dávať pozor na peňaženku a zdržať sa väčších výdavkov. Ak sa objaví váš priateľ s prosbou o pôžičku, radšej ho vykážte z dverí, inak sa vám môže stať, že budete jeho bankou, kam si príde vybrať peniaze bez úrokov a na neobmedzene dlhý čas.

Panna (24.8. - 23.9.)
Vaša fyzická kondícia sa opäť zlepší. V zamestnaní aj v súkromí bude všetko prebiehať bez väčších ťažkostí. Vaše deti vám dokonca urobia čímsi veľkú radosť. Urobíte dobre, ak si vyhradíte čas pre partnera a preberiete s ním všetky dôležité záležitosti. Neuškodí pohárik vína.

Váhy (24.9. - 23.10.)
Dokážete si takmer vždy vymyslieť pre seba nejakú výhovorku. Drukujete si tak otvorene, až je to sympatické. Neváhajte si priznať pravý stav vecí, premôžete sa a venujte aspoň istý čas svoju pozornosť realite. A nech vám je to akokoľvek proti mysli, neodporúčame vám tieto dni leňošiť v posteli či zaujímavé čítanie. To preto, aby ste sa venovali prízemným nemenej dôležitým záležitostiam.

Škorpión (24.10. - 22.11.)
Vaše predstavy sa dajú ľahšie uskutočniť, než ste si mysleli. Prežívate priaznivé obdobie, ste plní energie a máte chuť do práce, bez problémov vyriešite všetko zameškané. Zložité situácie sa začnú rozmotávať a vy získate oveľa viac, ako ste dúfali. Možnože by bola škoda, keby ste sa s tým uspokojili. Skúste kuť železo, pokiaľ je hoúce.

Strelec (23.11. - 21.12.)
Ste naladení optimisticky a priateľsky. Ak vás niekto požiada o pomoc, snažte sa mu vyhovieť nielen ochotne, ale aj s úsmevom. Výnimočne mocne budete priťahovať osoby opačného pohlavia, a to aj svojho partnera, trebárs i po viacročnom manželstve.

Kozorežec (22.12. - 20.1.)
Venujte sa spoločenskému životu. Vyberte sa na nejaké kultúrne podujatie. Možno vás napriek priazni minulých týždňov prepadnú pochmúrne nálady, no je to len prechodné. I keď tento týždeň nebude bohatý na výnimočné udalosti, poskytuje veľa milých stretnutí, ktoré by ste si vďaka momentálnemu nazeraniu na svet, nemali nechať ujsť.

Vodnár (21.1. - 19.2.)
Istá vplyvná osoba sa vás pokúsi zdiskreditovať, ale podobná angažovanosť jej nevyjde. Zopár nepríjemností vás však hneď na začiatku týždňa otrávi. Dobrú náladu vám však dodá úspech u niekoho, kto vám je milý a ak nepremárnite príležitosť a zájdete s ním do útulnej vinárne s hudbou a tancom, nebudete ľutovať.

Ryby (20.2. - 20.3.)
Každý má niekedy obdobie, v ktorom sa mu zdá, že kam šliapne, tam tráva sedem rokov neporastie. Tentoraz tým postihnutým budete vy. Ak máte doma cennejšie predmety, starožitnosti alebo veci, na ktorých vám záleží, zďaleka sa im vyhýbajte. Rozhodne sa nepokúšajte opravovať elektrické spotrebiče alebo variť v tlakovom hrnci.

www.brigada.sk - brigády, brigáda, práca, zamestnaniewww.najdes.sk - katalóg, portál, vyhľadávačwww.equark.sk - veda, výskum, technikawww.uvery.sk - úvery, pôžičky, hypotékywww.elearn.sk - elearning, LMS, vzdelávanie, kurzywww.globaloffice.sk - registračné sídlo, virtuálna adresa a kanceláriawww.globalhosting.sk - domény, doména, webhosting, hostingwww.globalweb.sk - CMS, WCMS, redakčný systém, publikačný systémwww.globalshop.sk - internetový obchod, eshop, e-commerceGlobal Services Slovakia s.r.o. - www.gsgroup.sk, informačné systémy, portálové riešenia, intranety, web dizajn

 

Bratislava
Prevažne oblačno
16 °C
Košice
Mierny dážď
17 °C
Žilina
Polooblačno
19 °C
Trnava
Jasno
16 °C
Nitra
Zamračené
23 °C
B. Bystrica
Mierny dážď
13 °C
Trenčín
Jasno
15 °C
Prešov
Jasno
30 °C
 

Viac

Menej

 

USD dollar 1,11
JPY yen 128,68
CZK koruna 24,44
GBP libra 0,83
HUF forint 358,42
PLN zloty 4,58

BGN lev 1,96
DKK koruna 7,44
EEK kroon 15,65
LTL litas 3,45
LVL lats 0,70
RON new leu 4,95
SEK koruna 10,55
CHF franc 1,04
NOK koruna 10,03
HRK kuna 7,53
RUB rubla 86,61
TRY lira 15,14
AUD dollar 1,60
BRL real 6,01
CAD dollar 1,42
CNY renminbi 7,09
HKD dollar 8,68
IDR rupiah 16047,80
INR rupee 83,60
KRW won 1349,47
MXN peso 23,19
MYR ringgit 4,67
NZD dollar 1,70
PHP peso 57,03
SGD dollar 1,51
THB baht 37,23
ZAR rand 17,38
ILS 3,57
ISK 144,00

Viac

Menej

 

Ako sa volá Herkulova žena? Frau Kules


Viac

 

 

Globalshop.sk
Profesionálne riešenia pre Váš internetový obchod, B2B, B2C, e-commerce, e-shop, eshop
Globalweb.sk
Redakčný systém, CMS, content management systém.
GlobalOffice
Office housing, prenájom priestorov, registračné sídlo, virtuálne sídlo, poskytnutie virtuálnej adresy, sídlo spoločnosti
eQuark.sk
eQuark.sk - portál pre popularizáciu vedy, veda, technika, odborná literatúra, blogy, osobnosti vedy, fórum
eLearning.sk
komplexné poradenstvo v oblasti e-learningu
Global Services Slovakia
Informačné systémy, Web prezentácie, Sieťové technológie, IT Servis, Bezpečnosť IT, Školenia, Hardware, Software
Brigada.sk
portál pacovných príležitostí pre študentov a mladých ľudí

Viac