prihlásenie
 

Horoskopy na aktuálny týždeň

Baran (21.3. - 20.4.)
Tento týždeň bude pre vás veľmi priaznivý, najmä pokiaľ ide o pracovnú oblasť. Rozhovor s nadriadeným, na ktorý už dávno zbierate odvahu, prebehne k vašej spokojnosti. Pripravte sa na to, že váš partner vás prekvapí niečím, čo vám zvýši hladinu adrenalínu. Radšej vopred rátajte s veľkou katastrofou, takže keď príde malá, budete v pohode.

Býk (21.4. - 21.5.)
Tieto dni budú plné príjemných zážitkov spojených najmä s cestovaním a poznávaním. Nezačnite však riešiť nijaké zásadné ani dôležité záležitosti. Všetko sa vám totiž bude javiť v inom svetle, než sa neskôr rozvinie.

Blíženci (22.5. - 21.6.)
Hľadáte taký náprotivok, ktorý vídate v romantických telenovelách? Verte, že je to zbytočná strata času, a ak tomu neveríte, tak veľa šťastia v hľadaní! Nebuďte takí nároční, veď ani vy nie ste ideálni. Trošku tolerancie a pochopenia pre chyby druhého by vám neuškodilo. Ak máte starších rodičov, nezabudnite ich tiež navštíviť. Veľmi ich prekvapíte, ich radosť bude nekonečná.

Rak (22.6. - 22.7.)
Svokra, šéf a partner majú vždy pravdu. Pamätajte na to tento týždeň a uvidíte, že sa vyhnete nepríjemným výmenám názorov. Najmä u partnera nepresadzujte tvrdohlavo svoje názory. Určite nájdete lepšiu alternatívu na využitie času než sa púšťať do nezmyseľných hádok.

Lev (23.7. - 23.8.)
Vlastnou vinou sa dostávate do vážnych problémov. Zamyslite sa nad sebou a skúste napraviť, čo ste spôsobili svojou nedbanlivosťou alebo nepozornosťou. Nebojte sa ráno vstať z postele, ste nabití energiou, ktorú by ste mohli niekedy vybiť aj na správnom mieste.

Panna (24.8. - 23.9.)
Ste plní optimizmu a hýrite nápadmi. Aj z fyzickej stránky ste naplnení vitalitou a silou. Vaše okolie vás podozrieva, že ste objavili elixír mladosti. Ľudia majú pocit, že sa s vami nenudia, že viete nájsť liek na všetky trápenia a východisko z každej situácie.

Váhy (24.9. - 23.10.)
Strata niečoho cenného alebo väčšieho množstva peňazí by vás mala konečne vrátiť do reality. Nenariekajte nad svojou neopatrnosťou a snažte sa zachrániť čo sa dá. Nakoniec sa všetko na dobré obráti. Láskavého nálezcu odmeňte úsmevom a poďakovaním a berte všetko ako prospešnú príučku so šťastným koncom.

Škorpión (24.10. - 22.11.)
Prepínaním síl môžete uškodiť len sebe, a možno aj ľuďom okolo vás. Hrozí vám ochorenie alebo celkový útlm, spôsobený prepracovanosťou a únavou. Ak musíte v týchto dňoch chodiť do zamestnania, líhajte si večer o niečo skôr ako inokedy.

Strelec (23.11. - 21.12.)
Túžite po pokoji a samote, v prítomnosti ľudí sa cítite vyčerpaní. preto sa radšej vyhnite akejkoľvek diskusii na témy, ktoré nie sú vašou silnou stránkou. Rozhodne nie je vhodný čas na rozsiahle intelektuálne debaty.

Kozorežec (22.12. - 20.1.)
Využite možnosti, ktoré sa vám teraz naskytnú. Budú pre vás istým zadosťučinením. Nechcite však okamžite dosiahuť ohromujúci úspech. A nezabúdajte, že po náročnej práci potrebujete dostatočný odpočinok.

Vodnár (21.1. - 19.2.)
Ste akosi bez nálady, pripadáte si malátni, bez chuti do života. Nemali by ste to preceňovať. Hodinka oddychu urobí zázraky a vy budete zase ako rybička. Zájdite k lekárovi, ak vás uzná za práceneschopných, dodržiavajte jeho pokyny a nevstávajte z postele.

Ryby (20.2. - 20.3.)
Pripravte sa na ťažkosti. Pravdepodobne sa v týchto dňoch nevyhnete konfliktom v zamestnaní, doma, a žiaľ, ani na dovolenke. Už sám vstup do nového týždňa nebude prechádzka po ružovom sade.

www.brigada.sk - brigády, brigáda, práca, zamestnaniewww.najdes.sk - katalóg, portál, vyhľadávačwww.equark.sk - veda, výskum, technikawww.uvery.sk - úvery, pôžičky, hypotékywww.elearn.sk - elearning, LMS, vzdelávanie, kurzywww.globaloffice.sk - registračné sídlo, virtuálna adresa a kanceláriawww.globalhosting.sk - domény, doména, webhosting, hostingwww.globalweb.sk - CMS, WCMS, redakčný systém, publikačný systémwww.globalshop.sk - internetový obchod, eshop, e-commerceGlobal Services Slovakia s.r.o. - www.gsgroup.sk, informačné systémy, portálové riešenia, intranety, web dizajn

 

Bratislava
Prevažne oblačno
16 °C
Košice
Mierny dážď
17 °C
Žilina
Polooblačno
19 °C
Trnava
Jasno
16 °C
Nitra
Zamračené
23 °C
B. Bystrica
Mierny dážď
13 °C
Trenčín
Jasno
15 °C
Prešov
Jasno
30 °C
 

Viac

Menej

 

USD dollar 1,14
JPY yen 126,42
CZK koruna 25,69
GBP libra 0,89
HUF forint 322,74
PLN zloty 4,30

BGN lev 1,96
DKK koruna 7,45
EEK kroon 15,65
LTL litas 3,45
LVL lats 0,70
RON new leu 4,66
SEK koruna 10,37
CHF franc 1,13
NOK koruna 9,53
HRK kuna 7,42
RUB rubla 75,85
TRY lira 7,43
AUD dollar 1,57
BRL real 4,41
CAD dollar 1,49
CNY renminbi 7,85
HKD dollar 8,95
IDR rupiah 16629,90
INR rupee 79,73
KRW won 1286,60
MXN peso 21,65
MYR ringgit 4,66
NZD dollar 1,73
PHP peso 61,01
SGD dollar 1,57
THB baht 37,95
ZAR rand 16,18
ILS 4,21
ISK 124,00

Viac

Menej

 

: 1:00

Viac

 

- Viete, prečo je Japonsko najmúdrejší štát?
- Lebo tam nemajú blondínky.


Viac

 

Chcete, aby na gymnáziách študovali len žiaci s priemerom lepším ako 1,5?
  1. 1. Áno (58.7%)
  2. 2. Nie (41.3%)

Všetky ankety

 

Bazar.sk
Tu kúpim a predám všetko za dobré ceny
Jazykové kurzy
Class
Striebro Vanessa
Striebro Vanessa
Reštaurácia Bratislava
Ponteo
Najlepší antivírus
NOD32 Eset
Recenzie hotelov
Hodnotenie kvality sluzieb hotelov a penzionov s fotogaleriou.
Last minute dovolenka
Online ponuka last minute zajazdov do celého sveta.
Registrace domén
Užívejte si vlastní domény první úrovně od Websupportu!
Globalshop.sk
Profesionálne riešenia pre Váš internetový obchod, B2B, B2C, e-commerce, e-shop, eshop
Globalweb.sk
Redakčný systém, CMS, content management systém.
GlobalOffice
Office housing, prenájom priestorov, registračné sídlo, virtuálne sídlo, poskytnutie virtuálnej adresy, sídlo spoločnosti
eQuark.sk
eQuark.sk - portál pre popularizáciu vedy, veda, technika, odborná literatúra, blogy, osobnosti vedy, fórum
eLearning.sk
komplexné poradenstvo v oblasti e-learningu
Globalhosting.sk
Globalhosting.sk - profesionalny webhosting, domeny
Global Services Slovakia
Informačné systémy, Web prezentácie, Sieťové technológie, IT Servis, Bezpečnosť IT, Školenia, Hardware, Software
Brigada.sk
portál pacovných príležitostí pre študentov a mladých ľudí

Viac