prihlásenie
 

Horoskopy na aktuálny týždeň

Baran (21.3. - 20.4.)
Celý týždeň vás budú prenasledovať pracovné komplikácie a to vo vás vzbudí nechuť k práci. Preto sa v zamestnaní zdržujte len nevyhnutný čas a ak máte možnosť odíďte a skúste si vylepšiť náladu tým, že si kúpite niečo, po čom už dlho túžite, alebo sa choďte zabaviť s priateľmi.

Býk (21.4. - 21.5.)
Prežijete úspešný týždeň z každej stránky, čo vám zvýši sebavedomie. Budete mať príležitosť prejaviť svoje organizačné schopnosti. Všetko síce nebude prebiehať hladko, ale aj tak budete nadmieru spokojní. Zato vášmu partnerovi sa nedarí v kariére. Z vašej strany to vyžaduje veľa povzbudivých slov.

Blíženci (22.5. - 21.6.)
Mali by ste urobiť niečo pre svoje zdravie. Spomeňte si, čo ste sľubovali pri novoročnom prípitku. Rok sa takmer zišiel s rokom a ruku na srdce, čo ste z vašich predsavzatí splnili? Ešte je však čas mnoho do konca roka dohoniť.

Rak (22.6. - 22.7.)
Náladu máte ako aprílové počasie a vaše reakcie sú nevypočítateľné. Dušičky vám náladu rozhodne nezlepšia. Prestaňte sa ľutovať, vôbec vám to nepomôže, práve naopak, mohli by ste si narobiť veľa problémov. Radšej sa bez ohľadu na počasie vyberte každý deň na dve hodiny do prírody. Pobyt na čerstvom vzduchu a rýchla chôdza sú tým najlepším liekom.

Lev (23.7. - 23.8.)
Nádcha či bolesti vo svaloch zmizli a nežná starostlivosť rodiny vám vleje do žíl elán a optimizmus. Vyberiete sa zase do práce a ranný bozk a káva do postele vám budú zrazu chýbať. Nič však netrvá večne, čaká na vás riešenie neodkladných pracovných záležitostí.

Panna (24.8. - 23.9.)
V oblasti partnerských vzťahov sa vám aj naďalej nebude príliš dariť. Pre každú maličkosť môže dochádzať k hádkam a k vzájomnému vyčítaniu. Máte tendenciu zaťahovať do soobných vecí aj ostatných členov rodiny vrátane príbuzných. Táto situácia sa negatívne odrazí aj vo vašom zamestnaní.

Váhy (24.9. - 23.10.)
Bude sa vám dariť vo všetkom, do čoho sa pustíte, čím si získate úctu a obdiv spolupracovníkov. I váš partner bude vami nadšený, čo vás poteší. Nepokúšajte sa však každého poúčať alebo vysvetľovať, ako ste sa dopracovali k svojim úspechom. Čoskoro by vás prestali počúvať a našli by si iného, zábavnejšieho spoločníka.

Škorpión (24.10. - 22.11.)
Opäť ste v pohode, máte dobrú náladu a nič vás nemôže vyviesť z rovnováhy. Do práce sa vám síce veľmi nechce, ale keď sa trochu premôžete, ide vám všetko jedna rasdosť. Pokiaľ narazíte na skutočne ťažký problém, neváhajte a požiadajte o pomoc niektorého z kolegov. Ak budete predstierať, že ste odborník na všetko, môžete celú vec pokaziť.

Strelec (23.11. - 21.12.)
Počas týchto dní využijete svoj dôvtip na zorganizovanie nejakej rodinnej alebo podnikovej slávnosti, večierka či párty. Budete mať šťastie aj pri hľadaní sponzora na túto oslavu. Partner alebo šéf sa budú vedľa vás nadúvať pýchou a vy budete prijímať gratulácie a slová vďaky.

Kozorežec (22.12. - 20.1.)
Neprehliadajte ľudí okolo seba a nezabúdajte, že váš úspech záleží aj na nich. Riaďte sa podľa toho nielen na pracovisku, ale aj v rodine. Nepodliehajte domnienke, že sa musí všetko a vždy dariť. Urobte si pre svojich blízkych voľnú chvíľu a majte pre nich pár milých slov.

Vodnár (21.1. - 19.2.)
Stretli ste svoju starú lásku a zistili ste, že láska poriadne zašla hrdzou, spomienky vyprchali a to je niečo, s čím sa neviete zmieriť. Nepokúšajte sa oživovať staré city, mohlo by sa ukázať, že pred vami stojí celkom iný človek ako, ktorého ste láskali vo svojich snoch.

Ryby (20.2. - 20.3.)
Sústreďte sa na svoju prácu a podarí sa vám dokončiť istú vec. Nedajte sa rozptýliť citovou rozladenosťou a nevyhýbajte sa spoločnosti ľudí, ktorí o vašu osobu prejavujú zjavný záujem. Upevní to vaše sebavedomie, ktoré v ostatnom čase dostalo vinou určitých neúspechov vážne trhliny.

www.brigada.sk - brigády, brigáda, práca, zamestnaniewww.najdes.sk - katalóg, portál, vyhľadávačwww.equark.sk - veda, výskum, technikawww.uvery.sk - úvery, pôžičky, hypotékywww.elearn.sk - elearning, LMS, vzdelávanie, kurzywww.globaloffice.sk - registračné sídlo, virtuálna adresa a kanceláriawww.globalhosting.sk - domény, doména, webhosting, hostingwww.globalweb.sk - CMS, WCMS, redakčný systém, publikačný systémwww.globalshop.sk - internetový obchod, eshop, e-commerceGlobal Services Slovakia s.r.o. - www.gsgroup.sk, informačné systémy, portálové riešenia, intranety, web dizajn

 

Bratislava
Prevažne oblačno
16 °C
Košice
Mierny dážď
17 °C
Žilina
Polooblačno
19 °C
Trnava
Jasno
16 °C
Nitra
Zamračené
23 °C
B. Bystrica
Mierny dážď
13 °C
Trenčín
Jasno
15 °C
Prešov
Jasno
30 °C
 

Viac

Menej

 

USD dollar 1,19
JPY yen 124,17
CZK koruna 27,22
GBP libra 0,91
HUF forint 364,17
PLN zloty 4,58

BGN lev 1,96
DKK koruna 7,44
EEK kroon 15,65
LTL litas 3,45
LVL lats 0,70
RON new leu 4,87
SEK koruna 10,36
CHF franc 1,07
NOK koruna 10,92
HRK kuna 7,58
RUB rubla 90,64
TRY lira 9,44
AUD dollar 1,66
BRL real 6,61
CAD dollar 1,56
CNY renminbi 7,92
HKD dollar 9,19
IDR rupiah 17410,20
INR rupee 87,32
KRW won 1338,52
MXN peso 24,75
MYR ringgit 4,93
NZD dollar 1,77
PHP peso 57,39
SGD dollar 1,61
THB baht 37,06
ZAR rand 19,19
ILS 4,00
ISK 164,90

Viac

Menej

 

- Včera som videl nechutne ožratého chlapa. - hovorí pánMrkvička v hostinci priateľom.
- A kde presne?
- V zrkadle...


Viac

 

 

Globalshop.sk
Profesionálne riešenia pre Váš internetový obchod, B2B, B2C, e-commerce, e-shop, eshop
Globalweb.sk
Redakčný systém, CMS, content management systém.
GlobalOffice
Office housing, prenájom priestorov, registračné sídlo, virtuálne sídlo, poskytnutie virtuálnej adresy, sídlo spoločnosti
eQuark.sk
eQuark.sk - portál pre popularizáciu vedy, veda, technika, odborná literatúra, blogy, osobnosti vedy, fórum
eLearning.sk
komplexné poradenstvo v oblasti e-learningu
Global Services Slovakia
Informačné systémy, Web prezentácie, Sieťové technológie, IT Servis, Bezpečnosť IT, Školenia, Hardware, Software
Brigada.sk
portál pacovných príležitostí pre študentov a mladých ľudí

Viac