prihlásenie
 

Horoskopy na aktuálny týždeň

Baran (21.3. - 20.4.)
Voľný čas využite na oddych a vyriešenie citových záležitostí. Žijete tak naplno, že si ani nestíhate uvedomovať, čo sa okolo vás deje. Pomalá prechádzka, dobrá kniha alebo nenáročný film, to sú tipy na tieto dni. Ak čakáte hostí, pripravte im netradičné občerstvenie. Zistíte, že ich viac poteší malé množstvo originálnych pochúťok než hory chlebíčkov.

Býk (21.4. - 21.5.)
Nenechajte sa ovplyvniť ľuďmi, ktorí vás odrádzajú od náročnej práce, ktorú ste práve začali. Budete síce musieť riskovať a vynaložiť viac síl a obetovať väčšinu voľného času, ale výsledok bude stáť za to. Dokážte, že máte na viac, ako všetci okolo vás predpokladajú.

Blíženci (22.5. - 21.6.)
Pokračuje dobré obdobie v zamestnaní aj v partnerských vzťahoch. Nehrozia nijaké veľké problémy ani hádky s nadriadenými. Domov sa vraciate s dobrou náladou, nie ste podráždení, čo sa odzrkadlí aj na rodinnej atmosfére. Iba peňaženku si musíte dobre strážiť, hrozí vám totiž finančná strata.

Rak (22.6. - 22.7.)
Šťastena sa otáča tvárou k vám Nenechajte si ujsť tento mimoriadne priaznivý týždeň, a skúste šťastie, hoci aj v lotérii. Šťastie týchto dní nepremárnite, lebo vaše šance si pomôcť sú veľké. Ak sa rozhodujete či prijať novú pracovnú ponuku, prijmite ju. Vyzerá to tak, že finančne vám svitá na lepšie časy.

Lev (23.7. - 23.8.)
Je správne, ak si kladiete náročnejšie úlohy a ciele. Počítajte však aj s tým, že to vyžaduje oveľa viac aktivity a angažovanosti. V situáciách, ktoré sú na prvý pohľad beznádejné, hneď nekapitulujte a nestrácajte prehľad. Vždy sa musí nájsť nejaké rozumné riešenie.

Panna (24.8. - 23.9.)
Už dlhšie čakáte na pracovný úspech, a tento týždeň sa dočkáte. Nezaspite na vavrínoch, pretože váš partner sa už dlhšiu dobu cíti zanedbávaný. Popracujte trošku na romantike, a výsledok nedá na seba dlho čakať!

Váhy (24.9. - 23.10.)
V týchto dňoch potrebujete hlavne pokoj a ticho. Vaše nervy sú podráždené. Vyhýbajte sa sporom, nevystupujte na verejnosti, nepresadzujte svoje názory. Bolo by najlepšie, keby ste si už tento týždeň vzali dovolenku.

Škorpión (24.10. - 22.11.)
Tento týždeň považujte za kritický pre spoločenské kontakty, večierky, partnerské vzťahy a šport. Radšej by ste sa im mali vyhnúť. Nevydarené večery s obchodnými partnermi môžu vyvolať napätie nielen v zamestnaní, ale aj doma.

Strelec (23.11. - 21.12.)
Vážne pracovné problémy vám môžu pokaziť náladu na celý týždeň. Aj keď sa vám budú zdať zložité a nepríjemné, nepúšťajte sa hneď do ich riešenia, ale nechajte ich pekne uležať. Čoskoro nastane priaznivejšie obdobie a problémy sa vyriešia sami. Pokiaľ máte deti, bolo by dobré, keby ste prejavili záujem o ich problémy.

Kozorežec (22.12. - 20.1.)
Vaša nálada sa zlepšila, a tým aj sebavedomie. Začínate okolo seba šíriť optimizmus a nadšenie, čo sa prenáša na spolupracovníkov aj partnera. Pozor však na prepínanie síl, rozhodne nepracujte nadčas. Čoskoro by ste pocítili následky, ktoré by neprispeli k vašej dobrej nálade.

Vodnár (21.1. - 19.2.)
Máte pocit, že sa definitívne prestanete ovládať a všetkým vrátane šéfa aj svojej drahej polovičky bez obalu poviete, čo si o nich myslíte. Ste v pokušení uvoľniť všetky svoje ventily, ale spúšť, ktorú by ste tým spôsobili, by vás mohla veľmi mrzieť.

Ryby (20.2. - 20.3.)
Tento týždeň si môžete dať do poriadku svoju finančnú situáciu, ak využijete príležitosť, ktorá sa vám v strede týždňa naskytne. Stretnete totiž dôležitú osobu, ktorá by vám mohla pomôcť zrealizovať projekt, o ktorý sa už dlhšie snažíte. Víkend sa bude niesť v znamení príjemného pocitu z dobre vykonanej práce.

www.brigada.sk - brigády, brigáda, práca, zamestnaniewww.najdes.sk - katalóg, portál, vyhľadávačwww.equark.sk - veda, výskum, technikawww.uvery.sk - úvery, pôžičky, hypotékywww.elearn.sk - elearning, LMS, vzdelávanie, kurzywww.globaloffice.sk - registračné sídlo, virtuálna adresa a kanceláriawww.globalhosting.sk - domény, doména, webhosting, hostingwww.globalweb.sk - CMS, WCMS, redakčný systém, publikačný systémwww.globalshop.sk - internetový obchod, eshop, e-commerceGlobal Services Slovakia s.r.o. - www.gsgroup.sk, informačné systémy, portálové riešenia, intranety, web dizajn

 

Bratislava
Prevažne oblačno
16 °C
Košice
Mierny dážď
17 °C
Žilina
Polooblačno
19 °C
Trnava
Jasno
16 °C
Nitra
Zamračené
23 °C
B. Bystrica
Mierny dážď
13 °C
Trenčín
Jasno
15 °C
Prešov
Jasno
30 °C
 

Viac

Menej

 

USD dollar 0,99
JPY yen 142,66
CZK koruna 24,64
GBP libra 0,87
HUF forint 405,10
PLN zloty 4,75

BGN lev 1,96
DKK koruna 7,44
EEK kroon 15,65
LTL litas 3,45
LVL lats 0,70
RON new leu 4,94
SEK koruna 10,92
CHF franc 0,95
NOK koruna 10,29
HRK kuna 7,52
RUB rubla 117,20
TRY lira 18,15
AUD dollar 1,49
BRL real 5,09
CAD dollar 1,33
CNY renminbi 6,98
HKD dollar 7,78
IDR rupiah 14866,30
INR rupee 79,16
KRW won 1381,38
MXN peso 19,78
MYR ringgit 4,51
NZD dollar 1,68
PHP peso 57,29
SGD dollar 1,40
THB baht 36,79
ZAR rand 17,49
ILS 3,43
ISK 140,30

Viac

Menej

 

Motorkár minie stovkou značku obmedzujúcu rýchlosť na šesťdesiatku a samozrejme za prvým kríčkom ho zastavia dopraváci.
”Pán vodič, tak si hovorím, či vôbec viete čítať?”
”Ale iste. Čo potrebujete?”


Viac

 

 

Globalshop.sk
Profesionálne riešenia pre Váš internetový obchod, B2B, B2C, e-commerce, e-shop, eshop
Globalweb.sk
Redakčný systém, CMS, content management systém.
GlobalOffice
Office housing, prenájom priestorov, registračné sídlo, virtuálne sídlo, poskytnutie virtuálnej adresy, sídlo spoločnosti
eQuark.sk
eQuark.sk - portál pre popularizáciu vedy, veda, technika, odborná literatúra, blogy, osobnosti vedy, fórum
eLearning.sk
komplexné poradenstvo v oblasti e-learningu
Global Services Slovakia
Informačné systémy, Web prezentácie, Sieťové technológie, IT Servis, Bezpečnosť IT, Školenia, Hardware, Software
Brigada.sk
portál pacovných príležitostí pre študentov a mladých ľudí

Viac