prihlásenie
 

Horoskopy na aktuálny týždeň

Baran (21.3. - 20.4.)
Šťastie by malo stáť pri vás, či sa chystáte zmeniť zamestnanie, či začínate podnikať, alebo si hľadáte partnera. Len sa nepokúšajte zvládnuť všetko naraz. Pamätajte na odpočinok a len čo pocítite únavu, ihneď si odpočiňte. Ak práca je skutočne neodkladná, pokúste sa ju aspoň rozumne rozplánovať, aby ste večer nepadali od vyčerpania. Ujasnite si ciele.

Býk (21.4. - 21.5.)
Očakávajte zlepšenie situácie. Nie je vylúčené, že vás šéf prekvapí mimoriadnou odmenou. To by vám mohlo vyriešiť osobný problem, pretože okolo partnera sa pohybuje osoba, ktorá vám takticky začína kaziť váš vzťah. Žiarlivými scénami by ste určite nič nevyriešili, na to musíte ísť šikovne. Pozvite partnera na večeru do luxusnej reštaurácie a prekvapte ho pekným darčekom.

Blíženci (22.5. - 21.6.)
V zamestnaní sa nepreťažujte a pokiaľ ide o diskusie, držte sa radšej bokom. Urobte všetko potrebné a snažte sa čo najskôr odísť. V týchto dňoch vás na pracovisku nič príjemné nečaká. Vyvarujte sa akéhokoľvek sporu a nejasnosti. V piatok pozvite známych a urobte si malú párty. V kuchyni sa nebojte experimentovať, hostia vás veľmi ocenia.

Rak (22.6. - 22.7.)
Výpočty ukazujú na nepriazeň hviezd pri športovaní a zábave. Buď nie je všetko v poriadku s vašou kondíciou, alebo vašim zdravím. Tak či onak by ste sa športom a spoločenským zábavám mali tento týždeň vyhnúť. A pokiaľ je to skutočne nevyhnutné, odíďte ak je to len trochu možné.

Lev (23.7. - 23.8.)
Napriek tomu, že je teplé počasie a svieti slniečko, dbajte na obliekanie. Je koniec mája a prechladnutie a následná choroba by veľmi nepriaznivo ovplyvnila niekoľko ďaľších týždňov, možno aj vašu letnú dovolenku. Buďte opatrní a dohliadnite aj na svoje deti, ak nejaké máte, aby ste nakoniec namiesto seba neopatrovali ich.

Panna (24.8. - 23.9.)
Heslo tohto týždňa znie: Neinvestujte! Nebezpečenstvo finančných strát ešte stále nepominulo. Ste takí opatrní, že s najväčšou pravdepodobnosťou naletíte nejakému horlivému „dobrákovi“ , ktorý vás rád o peniažky pripraví. Poraďte sa so svojím partnerom skôr, ako si vyrobíte finančný kolaps.

Váhy (24.9. - 23.10.)
Týždeň strávený v kruhu rodiny je presne to, čo práve potrebujete. Vyjdite si spolu na malú jarnú prechádzku alebo aj do kina, ale hlavne si pohovorte o všetkom, čo máte na srdci. Je veľa vecí, ktoré si treba vyjasniť a práve teraz je na to vhodný čas. Pokiaľ ste si všetko dôležité povedali, prejdite na ľahšiu tému a popremýšľajte o tom, ako najlepšie prežiť víkend.

Škorpión (24.10. - 22.11.)
Nemyslite si pri prvom nezdare, že sa vám všetko zrútilo. Radšej premýšľajte, kde ste urobili chybu. S partnerom to máte naozaj ťažké. Nedá sa len tak ľahko presvedčiť, že pohárik (väčšinou nie jeden) v krčme na rohu nie je všeliekom na jeho svetobôl. Nerobte však neuvážené rozhodnutia a skúste si s ním v pokoji pohovoriť. Určite nájdete riešenie.

Strelec (23.11. - 21.12.)
Mali by ste sústrediť svoju vnútornú silu na dôležité rodinné rozhodnutia. Už dlho odkladáte nejakú záležitosť, ktorá sa týka rodiny, alebo domova, a teraz je najlepší čas, dať veci do poriadku. Týka sa to hlavne nehnuteľností, alebo dedičského konania. Ak vám niekto pomohol, odmeňte sa mu.

Kozorežec (22.12. - 20.1.)
Mal by to byť veľmi rozmanití týždeň. Čo je však najdôležitejšie, zdravie by ste mali mať ako zo železa. Hviezdy budú priať aj erotike. Najlepšie obdobie pre akékoľvek dôležitejšie aktivity je dopoludnie. Po celý deň však budete asi pociťovať istú nerozhodnosť. Možno budete musieť riešiť aj menšiu rodinnú krízu. Koncom týždňa si však na ňu už na šťastie ani nespomeniete.

Vodnár (21.1. - 19.2.)
Vaše sebavedomie vám pomôže prekonať vysoký múr neistoty, a dokážete zdolať aj vysoký kopec na profesionálnom poli. Čo sa týka súkromia, stretnutie s osobou, ktorá vám v minulosti urobila podraz, nebude vôbec príjemné. Mali by ste jej odpustiť, a nenosiť v sebe zbytočne bremeno nenávisti.

Ryby (20.2. - 20.3.)
Nezanedbávajte svoj vzhľad. Momentálne pôsobíte ako mimo reality, a to pri vašom spoločenskom postavení nie je veľmi priaznivá vizitka. Skúste osloviť nejakého dobrého priateľa, nech vám pomôže s novým imidžom. Ani telesne sa necítite najlepšie, takže s tým musíte niečo urobiť.

www.brigada.sk - brigády, brigáda, práca, zamestnaniewww.najdes.sk - katalóg, portál, vyhľadávačwww.equark.sk - veda, výskum, technikawww.uvery.sk - úvery, pôžičky, hypotékywww.elearn.sk - elearning, LMS, vzdelávanie, kurzywww.globaloffice.sk - registračné sídlo, virtuálna adresa a kanceláriawww.globalhosting.sk - domény, doména, webhosting, hostingwww.globalweb.sk - CMS, WCMS, redakčný systém, publikačný systémwww.globalshop.sk - internetový obchod, eshop, e-commerceGlobal Services Slovakia s.r.o. - www.gsgroup.sk, informačné systémy, portálové riešenia, intranety, web dizajn

 

Bratislava
Prevažne oblačno
16 °C
Košice
Mierny dážď
17 °C
Žilina
Polooblačno
19 °C
Trnava
Jasno
16 °C
Nitra
Zamračené
23 °C
B. Bystrica
Mierny dážď
13 °C
Trenčín
Jasno
15 °C
Prešov
Jasno
30 °C
 

Viac

Menej

 

USD dollar 0,99
JPY yen 142,66
CZK koruna 24,64
GBP libra 0,87
HUF forint 405,10
PLN zloty 4,75

BGN lev 1,96
DKK koruna 7,44
EEK kroon 15,65
LTL litas 3,45
LVL lats 0,70
RON new leu 4,94
SEK koruna 10,92
CHF franc 0,95
NOK koruna 10,29
HRK kuna 7,52
RUB rubla 117,20
TRY lira 18,15
AUD dollar 1,49
BRL real 5,09
CAD dollar 1,33
CNY renminbi 6,98
HKD dollar 7,78
IDR rupiah 14866,30
INR rupee 79,16
KRW won 1381,38
MXN peso 19,78
MYR ringgit 4,51
NZD dollar 1,68
PHP peso 57,29
SGD dollar 1,40
THB baht 36,79
ZAR rand 17,49
ILS 3,43
ISK 140,30

Viac

Menej

 

- Viete, čo je absolútna symbióza?
- Blondínka pracujúca na polícii.


Viac

 

Ste za to, aby Ficova vláda postavila nový národný futbalový štadión?
  1. 1. Áno (53.1%)
  2. 2. Nie (46.9%)

Všetky ankety

 

Globalshop.sk
Profesionálne riešenia pre Váš internetový obchod, B2B, B2C, e-commerce, e-shop, eshop
Globalweb.sk
Redakčný systém, CMS, content management systém.
GlobalOffice
Office housing, prenájom priestorov, registračné sídlo, virtuálne sídlo, poskytnutie virtuálnej adresy, sídlo spoločnosti
eQuark.sk
eQuark.sk - portál pre popularizáciu vedy, veda, technika, odborná literatúra, blogy, osobnosti vedy, fórum
eLearning.sk
komplexné poradenstvo v oblasti e-learningu
Global Services Slovakia
Informačné systémy, Web prezentácie, Sieťové technológie, IT Servis, Bezpečnosť IT, Školenia, Hardware, Software
Brigada.sk
portál pacovných príležitostí pre študentov a mladých ľudí

Viac