prihlásenie
 

Horoskopy na aktuálny týždeň

Baran (21.3. - 20.4.)
Váš prínos k riešeniu pracovných aj spoločenských záležitostí je veľmi originálny. Nedajte sa zmisť lichôtkami, tieto úspechy by vám nemali stúpnuť do hlavy. Bolo by bláznivé namýšľať si, že ste dokonalí. Ak sa chystáte na chatu či k príbuzným na dlhší čas, skontrolujte pred odchodom všetky plynové a elektrické spotrebiče a najmä, či ste zabezpečili byt.

Býk (21.4. - 21.5.)
Tento týždeň bude veľmi záležať na vašom správaní. Vďaka víkendovému ponocovaniu nemáte síce najlepšiu náladu, ale váš zdvorilý prístup k okoliu vám pomôže k istej výhode. Aj v rodine vládne pohoda len vtedy, ak zachováte pokoj a rozvahu. Snažte sa vyhnúť otvorenému konfliktu, ktorý by sa mohol skončiť vo váš neprospech, ak si nedáte dobrý pozor.

Blíženci (22.5. - 21.6.)
Doprajte si odpočinok ako sa patrí. Cez víkend sa nedajte vyhnať z postele pred poludním. V pracovných dňoch sa príliš nezaťažujte a aspoň dvakrát v tomto týždni si doprajte aj s rodinou večeru v dobrej reštaurácii.

Rak (22.6. - 22.7.)
Zmysel pre humor vás tento týždeň neopustí, a to je dobre. Budete ho potrebovať. Vašim najväčším nepriateľom bude zákon schválnosti. Vykoná také veci, že od zlosti takmer vyletíte z kože. Korunu všetkému dodá váš partner, ktorý si neodpustí ironické a posmešné poznámky.

Lev (23.7. - 23.8.)
S partnerom sa vo všetkom zhodnete. Pustite sa nielen do spoločného plánovania vianočných osláv, ale navzájom si pomôžete radou a skutkami. Budete mať dosť síl na riešenie pracovných záležitostí a dobré nápady vďaka partnerovi v zálohe.

Panna (24.8. - 23.9.)
Všetko sa konečne obrátilo vo váš prospech, ste predchnutí sebaistotou, pracujete naplno a dokážete sa tešiť z každej maličkosti. Vaše duševné schopnosti sú na vzostupe. Ak práve robíte náročnú skúšku, bez problémov prejdete na výbornú. Okolie ohromíte svojou sústredenosťou a logickým myslením.

Váhy (24.9. - 23.10.)
Stále ste mrzutí a bez nálady a navyše máte pocit, že vám niečo uniká, že svoj život premárnite a koniec koncov, že si zaslúžite niečo lepšie. Ale to vám ťažko spadne z ničoho nič do lona. Zmobilizujte svoje sily a snažte sa niečo zmeniť sami, alebo sa upokojte a uvedomte si, že na tom nie ste až tak zle a vaša čierna nálada nebude trvať večne. Šťastie je na vašej strane, to len vaša zlá nálada vám nedá spať.

Škorpión (24.10. - 22.11.)
Tento týždeň bude pomerne vyrovnyný, aj keď možno ešte nebudete celkom vo svojej koži. Zo záhadného dôvodu budú mať podobný pocit všetci členovia vašej rodiny, a preto sa počas týchto dní asi ťažko dohodnete.

Strelec (23.11. - 21.12.)
Niektorí ľudia nedokážu oceniť vaše schopnosti. Máte možnosť dokázať im, že sa mýlia. Konajte rozhodne a získate nových priateľov. Je veľmi pravdepodobné, že sa vám splní jedno z vašich želaní. Naskytne sa vám aj možnosť zaujímavého stretnutia, ktoré vám v budúcnosti bude dosť prospešné.

Kozorežec (22.12. - 20.1.)
Aby tej spokojnosti nebolo málo, je tu ešte jeden skvelý týždeň navyše! Hviezdy síce príliš neprajú sexu, ale na svete je ešte predsa milión ďaľších radovánok. Pokiaľ ste v posledných dňoch mali nejaké zdravotné ťažkosti, tento týždeň by sa vám výrazne malo uľaviť.

Vodnár (21.1. - 19.2.)
Hneď na začiatku týždňa zistíte, že by ste radšej boli niekde inde. Možno vám bude chýbať niekto, kto tu už nie je. Pokiaľ ste sa nezhodli s milovanou osobou, potom tento týždeň môže priniesť uzmierenie. Priťahujete ľudí, ktorých takmer nepoznáte a pri svojom záujme o vás sú dokonca trochu nemorálni.

Ryby (20.2. - 20.3.)
Ste príjemne naladení, máte pocit, že svet nie je taký čierny, ako sa vám niekedy zdá, a že vás čakajú samé príjemné veci. Vôbec sa vám nechce sedieť doma. Vezmite svojich najbližších a choďte na prechádzku spojenú napríklad s návštevou výstavy či cukrárne. Čerstvý vzduch vám urobí veľmi dobre.

www.brigada.sk - brigády, brigáda, práca, zamestnaniewww.najdes.sk - katalóg, portál, vyhľadávačwww.equark.sk - veda, výskum, technikawww.uvery.sk - úvery, pôžičky, hypotékywww.elearn.sk - elearning, LMS, vzdelávanie, kurzywww.globaloffice.sk - registračné sídlo, virtuálna adresa a kanceláriawww.globalhosting.sk - domény, doména, webhosting, hostingwww.globalweb.sk - CMS, WCMS, redakčný systém, publikačný systémwww.globalshop.sk - internetový obchod, eshop, e-commerceGlobal Services Slovakia s.r.o. - www.gsgroup.sk, informačné systémy, portálové riešenia, intranety, web dizajn

 

Bratislava
Prevažne oblačno
16 °C
Košice
Mierny dážď
17 °C
Žilina
Polooblačno
19 °C
Trnava
Jasno
16 °C
Nitra
Zamračené
23 °C
B. Bystrica
Mierny dážď
13 °C
Trenčín
Jasno
15 °C
Prešov
Jasno
30 °C
 

Viac

Menej

 

USD dollar 0,99
JPY yen 142,66
CZK koruna 24,64
GBP libra 0,87
HUF forint 405,10
PLN zloty 4,75

BGN lev 1,96
DKK koruna 7,44
EEK kroon 15,65
LTL litas 3,45
LVL lats 0,70
RON new leu 4,94
SEK koruna 10,92
CHF franc 0,95
NOK koruna 10,29
HRK kuna 7,52
RUB rubla 117,20
TRY lira 18,15
AUD dollar 1,49
BRL real 5,09
CAD dollar 1,33
CNY renminbi 6,98
HKD dollar 7,78
IDR rupiah 14866,30
INR rupee 79,16
KRW won 1381,38
MXN peso 19,78
MYR ringgit 4,51
NZD dollar 1,68
PHP peso 57,29
SGD dollar 1,40
THB baht 36,79
ZAR rand 17,49
ILS 3,43
ISK 140,30

Viac

Menej

 

- Viete, čo je absolútna odvaha?
- Zobrať si naraz preháňadlo a prášky na spanie.


Viac

 

Ste za to, aby Ficova vláda postavila nový národný futbalový štadión?
  1. 1. Áno (53.3%)
  2. 2. Nie (46.7%)

Všetky ankety

 

Globalshop.sk
Profesionálne riešenia pre Váš internetový obchod, B2B, B2C, e-commerce, e-shop, eshop
Globalweb.sk
Redakčný systém, CMS, content management systém.
GlobalOffice
Office housing, prenájom priestorov, registračné sídlo, virtuálne sídlo, poskytnutie virtuálnej adresy, sídlo spoločnosti
eQuark.sk
eQuark.sk - portál pre popularizáciu vedy, veda, technika, odborná literatúra, blogy, osobnosti vedy, fórum
eLearning.sk
komplexné poradenstvo v oblasti e-learningu
Global Services Slovakia
Informačné systémy, Web prezentácie, Sieťové technológie, IT Servis, Bezpečnosť IT, Školenia, Hardware, Software
Brigada.sk
portál pacovných príležitostí pre študentov a mladých ľudí

Viac