prihlásenie
 

Horoskopy na aktuálny týždeň

Baran (21.3. - 20.4.)
Pozor na právne záležitosti. Skôr ako podpíšete akúkoľvek zmluvu, dvakrát sa presvedčte o tom, či je správna. Bude sa vám dariť v rodinných a príbuzenských záležitostiach. Ľahko urovnáte spory a optimálne riešenie nájdete vo finančných problémoch. Ale najlepšie si tentoraz budete rozumieť s malými deťmi, ktoré vás budú obdivovať ako svoj veľký vzor.

Býk (21.4. - 21.5.)
Máte problém sústrediť sa na pracovné úlohy? To znamená, že váš organizmus upozoňuje, že by ste si potrebovali oddýchnuť. Asi vás tlačia termíny a vy sa snažíte stihnúť viac, ako je vo vašich silách. Nehanbite sa preto požiadať o pomoc kolegu alebo partnera a aspoň deň-dva vysaďte.

Blíženci (22.5. - 21.6.)
Vaša príslovečná nervozita vás naplno zasiahne uprostred tohto týždňa. Neplánujte si preto v práci žiadne dôležité jednania, ani rozhodnutia životného významu. Radšej uvoľnite tempo, a venujte sa činnostiam, ktoré vás upokojujú. Vyhnite sa stresu, a počkajte, kým sa budete cítiť lepšie.

Rak (22.6. - 22.7.)
Pokiaľ ste rozumní a dokážete robiť všetko v pokoji a s rozvahou, stihnete v týchto dňoch hromadu vecí. V zamestnaní vás síce čaká zmätok, ale zvládnete ho v pohode. V súkromí by ste mali zariadiť všetko, čo ste chceli, a možno aj trochu viac.

Lev (23.7. - 23.8.)
Snažte sa potlačiť nechuť k práci. Pokiaľ by vznikli problémy s nadriadenými, môžete rátať s pomocou a podporou starších spolupracovníkov, ktorých slovo má váhu. Všetko sa môže vytvárať podľa vášho priania, musíte však byť veľkými diplomatmi.

Panna (24.8. - 23.9.)
Tento týždeň prebehne dosť stereotypne, nenechajte sa vtiahnuť do žiadneho konfliktu, alebo stretu, ani ako svedok. Vyhnite sa veľkým finančným operáciám, a neinvestujte dlhodobo ani malé sumy. Bolo by lepšie, keby ste sa prepli na úsporný režim, a toto nepríjemné obdobie strávili v kruhu svojej rodiny, kde vám nehrozí žiadne nebezpečenstvo.

Váhy (24.9. - 23.10.)
Tento týždeň by ste mali podpísať všetky dôležité zmluvy a dokumenty. Jednania na úradoch dopadnú nad očakávania dobre, vybavíte aj veci, ktoré veľmi dlho stáli. Zato váš súkromný život zasiahne uragán, ktorý môžete zastaviť jedine vy. A to tak, že vysvetlíte svojmu partnerovi okolnosti, ktoré vás zviedli do kopy s jednou osobou opačného pohlavia

Škorpión (24.10. - 22.11.)
Od začiatku týždňa sa vám zdá, že sa nič nedarí. Buďte pokojní, nie ste sami, takých je viac. Ak vám nie je do smiechu, skúste sa pozrieť na nejakú komédiu alebo úsmevný film, to vám zdvihne náladu. Pokiaľ to nepomôže a bývate v paneláku, tak si vypočujte, ako susedia riešia svoje partnerské problémy. Budete mať zábavu i ponaučenie.

Strelec (23.11. - 21.12.)
Dni sú vhodné na riešenie finančných a obchodných záležitostí. Úspešní by ste mali byť pri vybavovaní na úradoch, v banke aj pri súdnych konaniach okrem trestných. Vhodný čas je na nákupy alebo na predaj.

Kozorežec (22.12. - 20.1.)
Mohli by ste využiť odpočinok na sebarealizáciu. Možno v sebe po tieto dni objavíte akési netušené vlohy. Ak máte maloleté deti, vyvarujte sa prehnaného autoritatívneho správania. Mohli by ste sa im odcudziť.

Vodnár (21.1. - 19.2.)
Tento týždeň budete mať pocit, že ste neviditeľní... Bude lepšie, ak sa nebudete drať do popredia, a v závetrí si počkajte na lepšie okolnosti. Spracujte zatiaľ svoje nápady do formy, ktorá by sa dala zrealizovať. Niekedy nestojíte pevne nohami na zemi. Preto sa snažte, aby váš projekt nebol iba vzdušný zámok.

Ryby (20.2. - 20.3.)
Je navyšší čas, aby ste si dopriali poriadne voľno, keď budete len oddychovať a venovať sa koníčkom. Môžete si urobiť aj malú rekapituláciu a prehodnotiť svoje naplnené aj dosiaľ nenaplnené plány a predsavzatia. Skrátka priam ideálny čas na takú malú dovolenku.

www.brigada.sk - brigády, brigáda, práca, zamestnaniewww.najdes.sk - katalóg, portál, vyhľadávačwww.equark.sk - veda, výskum, technikawww.uvery.sk - úvery, pôžičky, hypotékywww.elearn.sk - elearning, LMS, vzdelávanie, kurzywww.globaloffice.sk - registračné sídlo, virtuálna adresa a kanceláriawww.globalhosting.sk - domény, doména, webhosting, hostingwww.globalweb.sk - CMS, WCMS, redakčný systém, publikačný systémwww.globalshop.sk - internetový obchod, eshop, e-commerceGlobal Services Slovakia s.r.o. - www.gsgroup.sk, informačné systémy, portálové riešenia, intranety, web dizajn

 

Bratislava
Prevažne oblačno
16 °C
Košice
Mierny dážď
17 °C
Žilina
Polooblačno
19 °C
Trnava
Jasno
16 °C
Nitra
Zamračené
23 °C
B. Bystrica
Mierny dážď
13 °C
Trenčín
Jasno
15 °C
Prešov
Jasno
30 °C
 

Viac

Menej

 

USD dollar 1,06
JPY yen 135,34
CZK koruna 24,67
GBP libra 0,85
HUF forint 382,93
PLN zloty 4,64

BGN lev 1,96
DKK koruna 7,44
EEK kroon 15,65
LTL litas 3,45
LVL lats 0,70
RON new leu 4,95
SEK koruna 10,49
CHF franc 1,03
NOK koruna 10,26
HRK kuna 7,53
RUB rubla 117,20
TRY lira 16,82
AUD dollar 1,50
BRL real 5,20
CAD dollar 1,35
CNY renminbi 7,06
HKD dollar 8,30
IDR rupiah 15502,00
INR rupee 82,16
KRW won 1340,58
MXN peso 21,03
MYR ringgit 4,64
NZD dollar 1,65
PHP peso 55,18
SGD dollar 1,46
THB baht 36,28
ZAR rand 16,71
ILS 3,53
ISK 138,50

Viac

Menej

 

- Keď si zájdem do hostinca, tak so mnou žena nehovorí tri dni!
- A ako často tam chodíš?
- Každý tretí deň...


Viac

 

 

Globalshop.sk
Profesionálne riešenia pre Váš internetový obchod, B2B, B2C, e-commerce, e-shop, eshop
Globalweb.sk
Redakčný systém, CMS, content management systém.
GlobalOffice
Office housing, prenájom priestorov, registračné sídlo, virtuálne sídlo, poskytnutie virtuálnej adresy, sídlo spoločnosti
eQuark.sk
eQuark.sk - portál pre popularizáciu vedy, veda, technika, odborná literatúra, blogy, osobnosti vedy, fórum
eLearning.sk
komplexné poradenstvo v oblasti e-learningu
Global Services Slovakia
Informačné systémy, Web prezentácie, Sieťové technológie, IT Servis, Bezpečnosť IT, Školenia, Hardware, Software
Brigada.sk
portál pacovných príležitostí pre študentov a mladých ľudí

Viac