prihlásenie
 

Horoskopy na aktuálny týždeň

Baran (21.3. - 20.4.)
Všetky pracovné úlohy a zámery ste uskutočnili, preto žiadny zhon. Pokiaľ vás znepokojujú myšlienky na budúcnosť, veľmi si s tým momentálne hlavu nelámte, pretože ešte nenastal čas riešenia. Nerobte si predčasne zbytočné starosti, vyčkajte, ako sa bude všetko vyvíjať. Doprajte si viac oddychu, nezabúdajte na priateľov, nežite v izolácii.

Býk (21.4. - 21.5.)
Tento týždeň by ste si mali dať pozor na zdravie. Je tu už síce jar, ktorá ohlasuje svoju vládu príjemne hrejúcimi slnečnými lúčmi a vyvoláva tak ilúziu leta, ale to je len zmyslový klam a vy si o nachladnutie priam koledujete. Aj milenci by nemali byť nedočkaví, medze sú ešte studené.

Blíženci (22.5. - 21.6.)
Ste veľmi dôverčivý človek, a to sa vám nemusí vyplatiť. Niekto, sa pomocou lichôtok snaží pripraviť vás o nečakaný zisk. Nebuďte márnomyseľný, veď viete, že ste vždy na to iba doplatili. Nech vaše sebavedomie vyplýva iba z vašej skutočnej povahy.

Rak (22.6. - 22.7.)
Nenechajte si od nikoho hovoriť do svojich vecí, najmä nie do rodinných záležitostí a partnerských problémov. Pozor najmä na prešibané tetušky či iných príbuzných, ktorí vás môžu zahrnúť historkami o svojich priateľkách alebo o dávno mŕtvych príbuzných. Ísť v ich stopách by vám rozhodne neprospelo.

Lev (23.7. - 23.8.)
Darí sa vám v pracovných aj rodinných záležitostiach. Na prvý pohľad ste spokojní a vyrovnaní. V hĺbke duše vás však čosi znepokojuje a rozptyľuje, žeby zlé svedomie? Pohovorte si s niekým o tom, čo vás ťaží. Možno vás privedie na myšlienku, čo váš duševný stav takto narušilo.

Panna (24.8. - 23.9.)
Pokiaľ sa vám v predchádzajúcich dňoch podarilo zmietnuť zo stola všetky nahromadené úlohy, môžete teraz poľaviť a viac sa venovať zábave. Na víkend usporiadajte menšiu párty a nehanbite sa predložiť hosťom niektorú s vašich špecialít. Nielenže si pochutia, ale niektorí budú chcieť z vás vymámiť aj recept.

Váhy (24.9. - 23.10.)
Budete potrebovať všetku svoju diplomaciu, aby sa vám podarilo odvrátiť blížiacu sa búrku medzi rodinnými gangmi. Rozhodne sa nedajte strhnúť na žiadnu stranu, tí druhí by vám to nikdy neodpustili. Keby sa predsa len začalo blýskať a udierali by hromy, zabarikádujte sa v posteli a natiahnite si cez hlavu deku.

Škorpión (24.10. - 22.11.)
Šťastena sa konečne usmiala aj na vás. Ten, alebo tá, ktorá sa vám už dlhšie páči, vám dá najavo svoj záujem. Ak sa vaše nádeje upínali pracovným smerom, sú vaše túžby blízko realizácie. Polepšíte si po finančnej stránke, ak nebudete za sebou ťahať tých, ktorí sa len priživujú na vašej charizme a talente.

Strelec (23.11. - 21.12.)
Tento týždeň by ste si mali urobiť čas len pre seba. Nutne si potrebujete poupratovať v duši. Prehodnoťte svoje ciele vo všetkých oblastiach vášho života, a ak vám to v niektorej oblasti nefunguje, neváhajte to zmeniť. V tejto situácii sa nemôžte spoliehať na pomoc okolia.

Kozorežec (22.12. - 20.1.)
Týždeň sa podobá ako vajce vajcu minulému. Navyše vo vás drieme túžba po nejakom skutočnom dobrodružstve. Prečo nie, ale v každej situácii pamätajte na dobré vychovanie.

Vodnár (21.1. - 19.2.)
Neklesajte na duchu, keď sa prebudíte po noci plnej snov do neveselej reality a čaká vás cesta do práce. Hviezdy vám predpovedajú úspech. V zamestnaní budete excelovať zaujímavými nápadmi, ktoré šéf ocení nielen slovami, ale aj mimoriadnou peňažnou odmenou. Navyše očakávajte list s príjemnými správami.

Ryby (20.2. - 20.3.)
Nikoho neobviňujte za chyby, ktoré ste spôsobili sami. Robiť zo seba obeť, sa vám ešte nikdy nevyplatilo, a predsa to robíte stále. Čo tak sa pozrieť pravde do očí, a pohľadať pomocnú ruku na konci svojho ramena? Urýchlene vyriešte svoje finančné problémy, mohli by mať súdnu dohru.

www.brigada.sk - brigády, brigáda, práca, zamestnaniewww.najdes.sk - katalóg, portál, vyhľadávačwww.equark.sk - veda, výskum, technikawww.uvery.sk - úvery, pôžičky, hypotékywww.elearn.sk - elearning, LMS, vzdelávanie, kurzywww.globaloffice.sk - registračné sídlo, virtuálna adresa a kanceláriawww.globalhosting.sk - domény, doména, webhosting, hostingwww.globalweb.sk - CMS, WCMS, redakčný systém, publikačný systémwww.globalshop.sk - internetový obchod, eshop, e-commerceGlobal Services Slovakia s.r.o. - www.gsgroup.sk, informačné systémy, portálové riešenia, intranety, web dizajn

 

Bratislava
Prevažne oblačno
16 °C
Košice
Mierny dážď
17 °C
Žilina
Polooblačno
19 °C
Trnava
Jasno
16 °C
Nitra
Zamračené
23 °C
B. Bystrica
Mierny dážď
13 °C
Trenčín
Jasno
15 °C
Prešov
Jasno
30 °C
 

Viac

Menej

 

USD dollar 0,99
JPY yen 142,66
CZK koruna 24,64
GBP libra 0,87
HUF forint 405,10
PLN zloty 4,75

BGN lev 1,96
DKK koruna 7,44
EEK kroon 15,65
LTL litas 3,45
LVL lats 0,70
RON new leu 4,94
SEK koruna 10,92
CHF franc 0,95
NOK koruna 10,29
HRK kuna 7,52
RUB rubla 117,20
TRY lira 18,15
AUD dollar 1,49
BRL real 5,09
CAD dollar 1,33
CNY renminbi 6,98
HKD dollar 7,78
IDR rupiah 14866,30
INR rupee 79,16
KRW won 1381,38
MXN peso 19,78
MYR ringgit 4,51
NZD dollar 1,68
PHP peso 57,29
SGD dollar 1,40
THB baht 36,79
ZAR rand 17,49
ILS 3,43
ISK 140,30

Viac

Menej

 

- Koľko programátorov treba na výmenu žiarovky?
- Žiadny. To je problém hardwaru.


Viac

 

 

Globalshop.sk
Profesionálne riešenia pre Váš internetový obchod, B2B, B2C, e-commerce, e-shop, eshop
Globalweb.sk
Redakčný systém, CMS, content management systém.
GlobalOffice
Office housing, prenájom priestorov, registračné sídlo, virtuálne sídlo, poskytnutie virtuálnej adresy, sídlo spoločnosti
eQuark.sk
eQuark.sk - portál pre popularizáciu vedy, veda, technika, odborná literatúra, blogy, osobnosti vedy, fórum
eLearning.sk
komplexné poradenstvo v oblasti e-learningu
Global Services Slovakia
Informačné systémy, Web prezentácie, Sieťové technológie, IT Servis, Bezpečnosť IT, Školenia, Hardware, Software
Brigada.sk
portál pacovných príležitostí pre študentov a mladých ľudí

Viac