prihlásenie
 

Horoskopy na aktuálny týždeň

Baran (21.3. - 20.4.)
Ťažkosti, s ktorými sa stretnete, nestoja za rozčuľovanie. Poznáte svoje prednosti a ak ste o nich doteraz pochybovali, výsledky vašich rokovaní a úspechy u opačného pohlavia vás presvedčia o opaku. Nepripusťte, aby vás kolegovia nahovorili na neviazané žúry či návštevu erotických salónov.

Býk (21.4. - 21.5.)
Problémy, ktoré sa v týchto dňoch objavia, budú skutočne len chvíľkové. Považujte ich iba za skúšku trpezlivosti a odolnosti, takže v nijakom prípade sa nevzdávajte svojich plánov.

Blíženci (22.5. - 21.6.)
Nebude sa diať nič prevratné, čaká vás celkom pokojný týždeň, pokiaľ si ho však sami nepokazíte. Nedajte sa vtiahnuť do zbytočných hádok a konfliktov, ktoré nič nevyriešia, len vám môžu pokaziť náladu. Pri rozhovore s nadriadeným sa držte pozadu a nehovorte, čo nemáte overené.

Rak (22.6. - 22.7.)
Šetrite si fyzickú silu, pretože ju cez víkend budete potrebovať. Pocítite zvýšenú pozornosť opačného pohlavia o vašu osobu. Tento záujem môže najmä u nežnejšieho pohlavia prerásť až do sexuálneho obťažovania. Snažte sa byť odmeranejší, aby ste nedali podnet na takú reakciu.

Lev (23.7. - 23.8.)
Doprajte si viac voľna. Nestačí len snívať, snažte sa všetko aj prežiť. Na určité problémy svojho partnera reagujte veľmi citlivo. Ak nenachádzate slová, uvedomte si, že existuje i reč kvetov. Červená ruža znamená: Ľúbim Ťa!

Panna (24.8. - 23.9.)
Nepokoj a nechuť robiť stále to isté už pomaly doznievajú, ale aj tie dozvuky vás ešte môžu prinútiť, aby ste podnikli niečo nezvyčajné. Váš partner by však najradšej sedel doma, a tak môže padnúť kosa na kameň. Namiesto neobvyklého dobrodružstva zažijete celkom obyčajnú hádku.

Váhy (24.9. - 23.10.)
Hrozí vám vážny konflikt s niekým, koho ste milne považovali za priateľa. Až zistíte, aké boli jeho pravé úmysly, budete mať sto chutí si to s ním vybaviť. Schlaďte svoju horúcu hlavu, pomsta je, ako je známe, pokrm, ktorý najlepšie chutí za studena. Zatiaľ postačí, keď budete vo výbere priateľov obozretnejší. Vezmite si ponaučenie, že nie každý, kto vás vypočuje, to s vami myslí naozaj dobre.

Škorpión (24.10. - 22.11.)
Prišli ste na veľmi znepokojivé zistenie, že za oným sprisahaním proti vašej osobe sa skrýva niekto, koho ste vždy považovali za svojho priateľa. Je pre vás veľmi ťažké prehltnúť túto horkú pilulku, ale nemárnite čas zbytočnou sentimentalitou. Nervozita a neskrývaná pomstychtivosť vám nepomôžu, ale naopak, môžu vám ešte aj uškodiť.

Strelec (23.11. - 21.12.)
Máte nárok na zaslúžený odpočinok, ale nedá vám, aby ste nepokračovali v zdokonaľovaní svojho vynikajúceho nápadu. S postupom času budete spokojní. Zlepšíte si profesionálnu povesť. Inak bude tento týždeň plynúť bez výkyvov, pokojne a skončí sa krásnym a silným zážitkom s partnerom alebo niekým koho máte radi.

Kozorežec (22.12. - 20.1.)
Úspechy u opačného pohlavia zvýšia vaše sebavedomie. Ste až po uši v nezvyčajnej aktivite, teší vás práca a akákoľvek činnosť. Máte bytostný strach zo stojatých vôd, ale nemajte obavy, okolo vás bude vždy rušno. Hoďte za hlavu všetky starosti, tie neutečú, ale láska by nemusela čakať.

Vodnár (21.1. - 19.2.)
Očakávajte, že môže dôjsť k čudným nehodám spojeným najmä s cestovaním na veľké vzdialenosti. Pozor na nehody tam, kde sa budú voľne pohybovať zvieratá. Môžu byť spojené s požiarmi či rôznymi prírodnými živlami. Takisto sa musíte vyrovnať s chorobami blízkych osôb, ktoré možno rušivo zasiahnu aj do vašej práce.

Ryby (20.2. - 20.3.)
Po víkende sa posilnení a povzbudení púšťate energicky do plnenia svojich úloh. Máte plno dobrých predsavzatí, ktoré chcete splniť. Do cesty sa vám však môžu postaviť ľudia, ktorí sa snažia každého podviesť. Citová ujma vám však iste nehrozí.

www.brigada.sk - brigády, brigáda, práca, zamestnaniewww.najdes.sk - katalóg, portál, vyhľadávačwww.equark.sk - veda, výskum, technikawww.uvery.sk - úvery, pôžičky, hypotékywww.elearn.sk - elearning, LMS, vzdelávanie, kurzywww.globaloffice.sk - registračné sídlo, virtuálna adresa a kanceláriawww.globalhosting.sk - domény, doména, webhosting, hostingwww.globalweb.sk - CMS, WCMS, redakčný systém, publikačný systémwww.globalshop.sk - internetový obchod, eshop, e-commerceGlobal Services Slovakia s.r.o. - www.gsgroup.sk, informačné systémy, portálové riešenia, intranety, web dizajn

 

Bratislava
Prevažne oblačno
16 °C
Košice
Mierny dážď
17 °C
Žilina
Polooblačno
19 °C
Trnava
Jasno
16 °C
Nitra
Zamračené
23 °C
B. Bystrica
Mierny dážď
13 °C
Trenčín
Jasno
15 °C
Prešov
Jasno
30 °C
 

Viac

Menej

 

USD dollar 0,99
JPY yen 142,66
CZK koruna 24,64
GBP libra 0,87
HUF forint 405,10
PLN zloty 4,75

BGN lev 1,96
DKK koruna 7,44
EEK kroon 15,65
LTL litas 3,45
LVL lats 0,70
RON new leu 4,94
SEK koruna 10,92
CHF franc 0,95
NOK koruna 10,29
HRK kuna 7,52
RUB rubla 117,20
TRY lira 18,15
AUD dollar 1,49
BRL real 5,09
CAD dollar 1,33
CNY renminbi 6,98
HKD dollar 7,78
IDR rupiah 14866,30
INR rupee 79,16
KRW won 1381,38
MXN peso 19,78
MYR ringgit 4,51
NZD dollar 1,68
PHP peso 57,29
SGD dollar 1,40
THB baht 36,79
ZAR rand 17,49
ILS 3,43
ISK 140,30

Viac

Menej

 

- Prečo policajti počas volieb strážia cintorín?
- Aby nikto neukradol urny.


Viac

 

 

Globalshop.sk
Profesionálne riešenia pre Váš internetový obchod, B2B, B2C, e-commerce, e-shop, eshop
Globalweb.sk
Redakčný systém, CMS, content management systém.
GlobalOffice
Office housing, prenájom priestorov, registračné sídlo, virtuálne sídlo, poskytnutie virtuálnej adresy, sídlo spoločnosti
eQuark.sk
eQuark.sk - portál pre popularizáciu vedy, veda, technika, odborná literatúra, blogy, osobnosti vedy, fórum
eLearning.sk
komplexné poradenstvo v oblasti e-learningu
Global Services Slovakia
Informačné systémy, Web prezentácie, Sieťové technológie, IT Servis, Bezpečnosť IT, Školenia, Hardware, Software
Brigada.sk
portál pacovných príležitostí pre študentov a mladých ľudí

Viac